Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Katowicki Park Leśny - Dolina Trzech Stawów

Katowicki Park Leśny - Dolina Trzech Stawów

Katowice, Francuska 180a
Sprawdź wydarzenia
Katowicki Park Leśny - Dolina Trzech StawówOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dolina Trzech Stawów to kompleks rekreacyjno-sportowy, który znajduje się znajdujący się w Katowicach, na osiedlu Ignacego Paderewskiego−Muchowiec. Dolina Trzech Stawów to obszar o powierzchni 86 ha, w tym 9 ha stanowi powierzchnię wodną. Położona jest nieopodal obszarów zurbanizowanych i wykorzystywana w celach rekreacyjnych.

Dolina Trzech Stawów – o obiekcie

Teren wyróżnia się dużym zróżnicowaniem siedliskowe: zamieszkują go rośliny chronione oraz płazy. Nazwa obszaru nawiązuje do trzech największych zbiorników wodnych. Nieopodal Doliny Trzech Stawów w Katowicach znajduje się lotnisko Katowice-Muchowiec, a sam teren ubogacono ścieżkami rowerowymi, przystanią wodną, boiskami do siatkówki plażowej.

 

Dolina Trzech Stawów to miejsce od lat kojarzone z doskonałą zabawą i relaksem. Tereny zielone, lasy, stawy i bliskie położenie ścisłego centrum miasta przyciągają ludzi spragnionych aktywnego wypoczynku. Koncerty i festiwale w Dolinie Trzech Stawów to okazja do spotkań z ulubionymi artystami w otoczeniu piękna przyrody.

Dolina Trzech Stawów  – koncerty i festiwale

W Dolinie Trzech Stawów w Katowicach odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych – głównie festiwali i koncertów. Jednym z nich był 90’ Festival, czyli muzyczna podróż do lat 90. XX wieku. Idea tego wydarzenia narodziła się w 2013 roku i do dziś cieszy publiczność. Przez wszystkie edycje wystąpiło tu mnóstwo gwiazd światowej sławy: Scooter, Coolio, 2 Unlimited, Dr Alban, Mr President, Haddaway, Alexia, Loona, Snap!, Vengaboys, Sash!, Fun Factory, Culture Beat, Dune, Dj Quicksilver, 2Brothers on The 4Floor, Stachursky, Ice Mc, Activate, Twenty4Seven, Corona, Mark Oh i wielu innych. 90’ Festival to sentymentalną podróż do lat 90., w którą możesz wybrać się zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Tu łączą się pokolenia i zatrzymuje się czas.

 

Koncerty w Dolinie Trzech Stawów przyciągają sympatyków muzyki rozmaitych gatunków. Jednym z wydarzeń, które odbyły się tu w 2021 roku, był OFF Country Club. Wśród pięknej przyrody można było tu posłuchać nie tylko muzykę country, ale także indie rock, elektronikę i nową falę. Na scenie pojawili się Mitch&Mitch, Artur Rojek, Błażej Król, Monika Brodka, Andrzej Smolik i Quebonafide. W ramach wydarzenia odbyły się koncerty TUZZA, sety DJ- Raidho & T.Etno, Immortal Onion i Hage-O , An on Bast, Siasia, DJ Death Is Not The End, Feeria, Awill, Śląskiego Programu Kosmicznego, Orion Orient. Program wzbogaciły spotkania w Kawiarni Literackiej, którą prowadziła Sylwia Chutnik. Bilety na wydarzenie rozeszły się w błyskawicznym tempie – nic dziwnego, bowiem publiczność bawiła się wyśmienicie!

Dolina Trzech Stawów – koncerty 2022

Już w przyszłym roku wielkie wydarzenie! OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się na początku sierpnia! Kto wystąpi w Dolinie Trzech Stawów? Koncerty Iggy Pop, Yves Tumor & Its Band, The Armed, Bikini Kill, Mdou Moctar, Squid, Pi’erre Bourne, Yard Act, Erika de Casier i Natalie Bergman – a to tylko niektórzy z wykonawców, którzy pojawią się na festiwalu.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajdują się Dolina Trzech Stawów?
Dolina Trzech Stawów znajduje się w Katowicach, na osiedlu Ignacego Paderewskiego – Muchowiec.
Jakie wydarzenia odbyły się w Dolinie Trzech Stawów?
W Dolinie Trzech Stawów odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe – koncerty i festiwale muzyczne – Śląski Festiwal Disco Polo, Tauron Nowa Muzyka, OFF Festival oraz wiele innych, podczas których wystąpili znani polscy i zagraniczni muzycy.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też