Ars Latrans Orchestra

Ars Latrans Orchestra

ARS LATRANS Orchestra to stosunkowo młody, nowatorski projekt muzyczny. Powstał w 2019 roku dzięki Stowarzyszeniu ARS LATRANS. Jest on ściśle związany z festiwalem o tej samej nazwie - ARS LATRANS Festival, który łączy różne rodzaje sztuki, tworząc niesamowite, interdyscyplinarne widowisko. Co ważne, sama orkiestra zmienia się wraz z kolejnymi odsłonami festiwalu. Zespół zaprasza nowych muzyków, którzy razem z nim tworzą utwory związane z tematem nadchodzącego festiwalu. 

ARS LATRANS Orchestra - twórczość

W latach 2018-2021 powstały trzy zupełnie różne widowiska. Zatytułowane kolejno: "Miami Vice", "ジャポニスム" (pol. "japonizm"), "Sztuka Miłości". Można je było zobaczyć podczas festiwali ARS LATRANS, które łączą w sobie różne dziedziny sztuki, tworząc ciekawe i emocjonujące widowiska. Artyści starają się łączyć klasyczną sztukę z nowymi technologiami. Skupiają się oni także na promowaniu twórczości niezależnych artystów, którzy zapraszani są do projektów. 

ARS LATRANS - Miami Vice

W 2018 roku na scenie wystąpili: Szymon Paciora, Łukasz Kastelik (Dziewczęta/Jak Serce), Agnieszka Grembowiec, Emilia Skrzypiec-Steblik, Mateusz Czaja, Patryk Pater (Kind Kids), Dorota Biłka, Filip Pietrek (dp.2.0), Grzegorz Wardęga (runforrest), Alex Bączkowski (The Afronauts), Krzysztow Wysocki (POTH) oraz Kuba Jaworski (Gypsy and the Acid Queen), a także Nikodem Dybiński. Wystąpili także muzycy z grupy Clock Machine: Jakub Wojtas (także z Kidei), Piotr Wykurz (także z Kidei), Igor Walaszek (także z Bass Astral x Igo) oraz Konrad Nikiel (także z Koko Die). Na scenie nie mogło zabraknąć artystów z grupy So Flow: Mateusza Mazurkiewicza, Michała Marczaka i Karoliny Teernstry.

 

Organizatorami widowiska byli: Kamila Bestry, Jakub Suwiński, Franciszek Karpiński oraz Szymon Wróblewski. Reżyserem spektaklu był Paweł Sablik. 

ARS LATRANS - ジャポニスム

Rok później - w 2019 roku - artyści stworzyli widowisko pod intrygującym tytułem: "ジャポニスム", który po polsku oznacza "japonizm". Nic więc dziwnego, że samo wydarzenie było inspirowane kulturą właśnie Japonii. Wystąpili na nim artyści znani z poprzedniego festiwalu: Karolina Teernstra, Grzegorz Wardęga, Jakub Wojtas, Mateusz Mazurkiewicz, Piotr Wykurz, Michał Marczak, Nikodem Dybiński, Emilia Skrzypiec-Steblik, Kuba Jaworski oraz Łukasz Kastelik.

 

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, do orkiestry zostali także zaproszeni zupełnie nowi artyści. Na scenie pojawili się także: Adriana Tsirka i Netali Tsirka z grupy Vellow pochodzące z Lwowa, Aleksandra Dąbrowska (Odet), Aleksander Czerkawski (Jan Serce/SMKKPM), Kuba Tracz (Bass Astral x Igo), Oliver Sławiński, Ignacy Matuszewski (Romantic Fellas) oraz Maciej Kwarciński (Hyper Son). Wystąpiło także troje artystów z grupy Kioto Trio: Katarzyna Zabielska, Paweł Czarakcziew oraz Damian Raźni. 

ARS LATRANS - "Sztuka Miłości"

W latach 2020-2021 w spektaklu zatytułowanym "Sztuka Miłości" wystąpili: 

 • Aleksandra Dąbrowska (Odet),
 • Maciej Kwarciński (Hyper Son),
 • Grzegorz Wardęga (runforrest),
 • Nikodem Dybiński,
 • Kuba Tracz (Bass Astral x Igo),
 • Kuba Jaworski (Gypsy and the Acid Queen),
 • a także dwóch artystów z formacji Clock Machine/Kidei: Jakub Wojtas i Piotr Wykurz.  

ARS LATRANS ORCHESTRA - dyskografia

Pierwszą płytą formacji jest "Sztuka Miłości". Można na niej usłyszeć artystów znanych z ARS LATRANS Festival: Grzegorza Wardęgę, Aleksandrę Dąbrowską, Jakuba Wojtasa, Kubę Tracza, Kubę Jaworskiego, Nikodema Dybińskiego, Macieja Kwarcińskiego, Aleksandra Czerkawskiego oraz Piotra Wykurza.  

 

Płyta "Sztuka Miłości" - tak, jak festiwal o tym tytule - nawiązuje do uczucia, jakim jest miłość. Artyści prezentują różne odsłony i etapy miłości. Słuchacze mogą wsłuchać się w przeróżne odsłony tego uczucia i tym samym utożsamić się z muzyką. Artyści wybrali bardzo złożony temat, który prezentują zróżnicowanymi historiami i doświadczeniami. 

Na płycie znajduje się 11 utworów, m.in.:

 • "Into Your Arms",
 • "Sakuran",
 • "Zebra",
 • "Tokyo",
 • "Zrobię U", 
 • "Nie mów Mi",
 • "Love is in the House".

Formacja ARS LATRANS Orchestra w 2019 wypuściła dwa utwory związane z drugim festiwalem, który skupiał się na kulturze japońskiej: "Tokyo" oraz "Sakuran". Znalazły się one na płycie "Sztuka Miłości"

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Ars Latrans Orchestra: Jucho, Bitamina, LUNA, The Dumplings, Artur Rojek, Miętha, Julia Wieniawa, Zalia, Ralph Kamiński, Monika Brodka, Lor,

 

Ars Latrans Orchestra - Często zadawane pytania

 • W najbliższym czasie Ars Latrans Orchestra wystąpi w: Baranowie
 • Utwór "Tokyo" stworzyli artyści z niezależnych grup muzycznych: Odet, Clock Machine, Bass Astral, runforrest oraz Hyperson. To połączenie muzyki elektronicznej z orientalnymi nutami oraz subtelnymi głosami wokalistów, które sprawia, że utwór jest wyjątkowo klimatyczny.
 • Tak. Jednym z utworów w języku polskim jest "Sakuran" - taneczny i energetyczny kawałek, który stworzyli m.in. Aleksander Czerkawski i Łukasz Kastelik.
 • Orkiestra ARS LATRANS przez cały czas prowadzi rekrutacje do nowych widowisk. Oprócz nowych muzyków, zespół poszukuje także osób odpowiedzialnych za scenografię czy montaż, ponieważ widowisko opiera się nie tylko na muzyce, ale także na łączeniu innych dziedzin sztuki.
 • Orkiestra nie tworzy jednego gatunku muzycznego, a stara się łączyć różne. Można u nich usłyszeć zarówno muzykę elektroniczną, orientalną, jak i bardziej taneczną.
 • Nagrania z niektórymi występami artystów można zobaczyć na ich stronie internetowej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ars Latrans Orchestra
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Ars Latrans Orchestra BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Baranowo
sprawdzanie dostępności
od 80 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Baranowo
07.07.2023
piątek, 16:30
Best Western Hotel Edison
sprawdzanie dostępności
od 65 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Baranowo
08.07.2023
sprawdzanie dostępności
od 65 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/