Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Browar Księży Młyn

Browar Księży Młyn

Łódź, ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22/24
Browar Księży MłynOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Browar Księży Młyn to wyjątkowe miejsce na imprezowo-kulinarnej mapie Łodzi. Budynek browaru znajduje się w dawnym zespole fabryczno-mieszkalnym z XIX wieku. Kompleks został wzniesiony przez Karola Scheiblera, jednego z najbogatszych łódzkich przemysłowców.

Obecnie w niebanalnych przestrzeniach dawnych fabrycznych zabudowań organizowane są liczne wydarzenia kulturalne, pokazy mody oraz festiwale muzyczne. Jednym z budynków jest Browar Książęcy Młyn, w którym można skosztować lokalnych piw, robionych na miejscu. Najsłynniejsze z nich to "Włókiennicze" i "Bawełniane".

W Browarze regularnie odbywają się warsztaty kulinarne oraz imprezy okolicznościowe jak urodziny, dzień św. Patryka czy walentynki. Organizowane są tu także koncerty i eventy teatralno-muzyczne. Przestronna sala pozwala wygodnie pomieścić aż 250 osób. Jakie wydarzenia odbyły się w Browarze Księży Młyn? Oto przykładowe eventy.

Browar Księży Młyn – wydarzenia

W Browarze Książęcy Młyn z okazji Dnia Kobiet odbyła się nietypowa kolacja. Uczta z Sekretem to interaktywne show pełne zagadek, łamigłówek, muzyki, tańca i gry aktorskiej. Uczestnicy w trakcie trzydaniowej kolacji rozwiązywali zagadki i odkrywali tajemnice ukrywane przez głównych bohaterów. Wrażenia tajemniczości dopełnia ubrana z maski obsługa z całkowitym zakazem rozmów z gośćmi.

W Książęcym Młynie odbywają się także ciekawe warsztaty kulinarne. Wśród nich znajduje się m.in. niedzielne warsztaty robienia pizzy dla najmłodszych, męskie gotowanie i kurs przygotowania chłopskiego jadła, połączony z degustacją piwa.

W obiekcie odbywają się także cykliczne imprezy jak obchody Dnia Świętego Patryka, Walentynki czy coroczne Urodziny Browaru Książęcy Młyn. W czasie rozgrywek sportowych wnętrze browaru zamienia się w Strefę Kibica z dużym ekranem. Wszystkim wydarzeniom towarzyszy znakomita kuchnia i przyjemna muzyka, co zachęca gości do zabawy.

Przestrzeń browaru można także wynająć na imprezy okolicznościowe lub eventy firmowe. Przestronne wnętrze było także miejscem imprezy OFF Wedding Alternatywne Targi Ślubne 2019, w ramach których wystawcy z całej Polski zaprezentowali przyszłym nowożeńcom ciekawy asortyment i rozwiązania, które odbiegają od tradycyjnych, ślubnych schematów. Pełen harmonogram wydarzeń w Klubie Browar Księży Młyn jest dostępny online.

Browar Księży Młyn – koncerty

Browar Księży Młyn to także koncerty muzyczne. Na scenie browaru odbył się koncert Nicka Sincklera. Amerykański artysta, mieszkający od kilkunastu lat w Polsce, po latach współpracy z takimi artystkami jak Kayah czy Natalia Kukulska, zdecydował się na nagranie samodzielnego repertuaru, który z miejsca podbił serca słuchaczy.

Browar Księży Młyn – bilety na wydarzenia

Bilety na wydarzenia i koncerty w klubie Browar Księży Młyn można nabyć online za pośrednictwem strony eBilet.pl. Znajdziesz tu również harmonogram nadchodzących imprez i eventów artystycznych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Browar Księży Młyn?
Browar Księży Młyn znajduje się w dawnym zespole fabryczno-mieszkalnym, wzniesionym w XIX wieku przez Karola Scheiblera. Adres lokalu to ulica ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22/24 w Łodzi.
Jakie wydarzenia odbywają się w Browarze Księży Młyn?
W Browarze Książęcy Młyn odbyło się interaktywne show Uczta z Sekretem, koncert Nicka Sincklera oraz impreza OFF Wedding Alternatywne Targi Ślubne. Cyklicznie odbywają się tu także imprezy muzyczne i transmisja rozgrywek sportowych,
Kiedy został otworzony Browar Księży Młyn?
Browar Książęcy Młyn został otworzony w 2015 roku. Od tego czasu lokal co roku obchodzi huczne urodziny.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też