Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Artysta 5 Seconds of Summer

5 Seconds of Summer

5 Seconds of SummerOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

5 Seconds of Summer (5SOS) to australijski zespół pop rockowy założony w 2011 roku w Sydney. Jego członkowie to Luke Hemmings, Calum Hood, Ashton Irwin oraz Michael Clifford.

 

W czerwcu 2012 roku wydali mini album pod tytułem „Unplugged”. Dwa lata później ukazał się debiutancki album długogrający grupy - „5 Seconds of Summer”. Pokrył się platyną między innymi w Australii, Wielkiej Brytanii i Meksyku, a także złotem w krajach takich jak Włochy, Austria czy Polska. Ponadto trafił na pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych - Billboard 200. Znalazły się tam hity takie jak „She Looks So Perfect”, „Don't Stop”, „Amnesia” czy „Good Girls”.

5 Seconds of Summer Youngblood

Trzeci i do tej pory ostatni album 5 Seconds of SummerYoungblood” ukazał się w czerwcu 2018 roku i pokrył się złotem w Kanadzie. Promowały go single „Want You Back”, tytułowy „Youngblood” oraz „Valentine”.

 

Po jego wydaniu artyści wyruszyli w światową trasę koncertową obejmującą Japonię, USA, Australię, Nową Zelandię, Kanadę i Europę.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile biletów na koncert 5 Seconds of Summer może kupić jedna osoba?
Maksymalna ilość biletów wynosi 4
Czy bilety na koncert 5 Seconds of Summer będą imienne?
Tylko bilety VIP są imienne
Czy przewidziano bilety kolekcjonerskie?
Nie, tylko tradycyjne i elektroniczne
Czy można skorzystać z przedsprzedaży na eBilet bez vouchera, będąc członkiem AlterArtu?
Nie
Czy koncert 5 Seconds of Summer jest stojący czy siedzący?
Obie opcje będą dostępne
Czy voucher eBilet można wykorzystać na stronie Alter Art?
Nie
Czy jedna osoba kupująca 2 bilety może użyć dwóch osobnych voucherów w jednej płatności?
Nie ma możliwości łączenia voucherów w jednym zamówieniu, konieczne jest utworzenie tylu zamówień ile kodów vouchera ma klient.
Co to znaczy voucher Organizatora?
Wszyscy klienci, którzy dokonali wymiany biletów z odwołanych i przeniesionych wydarzeń organizowanych przez Alter Art na voucher organizatora mają dostęp do dedykowanych dla nich przedsprzedaży. Voucher eBilet (np. kupiony na stronie) nie uprawnia do udziału w przedsprzedaży.
Kiedy powstał zespół 5 Seconds of Summer?
Zespół 5 Seconds Of Summer jest australijskim zespołem, grającym muzykę w gatunku pop punk/pop rock. Został założony w Sydney w 2011 roku
Jak rozpoczynała się kariera zespołu 5 Seconds of Summer?
Swoją działalność rozpoczęli od publikowania na YouTube filmów z coverami piosenek takich jak "Please Don't go" Mike'a Posnera czy "Next to You" Chrisa Browna. Zespół przyciągnął uwagę wielu przedstawicieli wytwórni muzycznej, dzięki czemu podpisali umowę z wytwórnią Sony ATV Music Publishing.
Kto wchodzi w skład zespołu 5 Seconds of Summer?
Obecnymi członkami zespołu są Luke Robert Hemmings, Michael Gordon Clifford, Calum Thomas Hood oraz Ashton Fletcher Irwin.
Jaki był pierwszy album wydany przez zespół 5 Seconds of Summer?
Pierwszym albumem, który wydali artyści, był "Unplugged", którego premiera przypadała na 26 czerwca 2012 roku. Mimo braku promocji album osiągnął 3. miejsce na australijskim iTunes i znalazł się w Top 20 w Nowej Zelandii i Szwecji.
Czy zespół 5 seconds of summer posiada własną wytwórnię muzyczną?
27 stycznia 2014 roku zespół poinformował o założeniu wytwórni Hi or Hey Records. Wytwórnia współpracuje z Capitol Records, a 24 marca 2015 do ich wytwórni dołączył zespół Hey Violet.

Fani lubią też

Zobacz też