Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Global EXPO

Global EXPO

Warszawa, Modlińska 6D
Global EXPOOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO to wielofunkcyjny kompleks z centrum targowo-wystawienniczym, łączący postindustrialną architekturę i wyjątkowe cechy funkcjonalne. Obiekt znajduje się w Warszawie, w miejscu dawnych hal magazynowych FSO - przy skrzyżowaniu Trasy Toruńskiej S8 i ulicy Modlińskiej, na ponad 10-hektarowej działce o powierzchni 60 000 metrów kwadratowych. Global Expo pozwoli na organizowanie zarówno dużych wydarzeń targowych, jak i konferencji, sympozjów, kongresów, gal czy szkoleń. Inwestycja oferuje największą w Warszawie przestrzeń targowo-eventową. Jedno z pięter obiektu zostanie zagospodarowane pod dużą salę eventową, która pomieści nawet 2 600 osób w ustawieniu teatralnym lub 1000 w bankietowym. Inwestycja to również rozległy teren wokół kompleksu, który świetnie może posłużyć pod imprezy w plenerze. Global Expo to także hotel klasy biznes z 150 pokojami i restauracją dla 350 gości, należący do jednej z największych sieci hotelowych. Częścią rewitalizowanego obiektu ma być też galeria, gdzie znajdą się całoroczne showroomy z ofertą dla branży budownictwa i wyposażenia wnętrz. Całość uzupełniona zostanie o parking na 1400 miejsc.

Global Expo Warszawa wydarzenia

Prace budowlane nad przestrzenią targową i biurową są już na ukończeniu, a pierwsze imprezy zaplanowano na drugą połowę 2018 roku.

 

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn