Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Muzeum Nowa Praga

Muzeum Nowa Praga

Warszawa, Jagiellońska 82a
Muzeum Nowa PragaOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Muzeum Nowa Praga to obiekt zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej 82 w Warszawie. Odbywają się tu rozmaite wydarzenia, które przyciągają licznych zwiedzających, oferując niezwykłe i niezapomniane wrażenia. Co najczęściej zobaczyć można w Muzeum Nowa Praga? Wystawy, które w niepowtarzalny sposób edukują osoby w każdym wieku, zarówno młodsze, jak i starsze.

 

Muzeum Nowa Praga– wydarzenia

Wystawa w Muzeum Nowa Praga Cosmos Discovery to jedna z największych wystaw, która przedstawia odwiedzającym tajniki podróży człowieka w kosmos. Niezwykła koncepcja pozwala zwiedzającym zapoznać się z historią podboju wszechświata tak, jakby to oni sami mieli go odkryć. Wydarzenie w Muzeum Nowa Praga cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Zobaczyły ją miliony odwiedzających w Portugalii, Włoszech, Słowacji, Czechach i Arabii Saudyjskiej.

 

Muzeum Nowa Praga – wystawy przyciągają publiczność, zwłaszcza te, które przedstawiają niecodzienne dla człowieka zjawiska w przystępny sposób. Cosmos Discovery zawiera mnóstwo oryginalnych, udostępnionych przez NASA eksponatów z Rosji i Stanów Zjednoczonych, które były obecne w kosmosie. Współpraca z Polską Agencją Kosmiczną POLSA oraz Centrum Badań Kosmicznych umożliwiły zaprezentowanie okazów z misji kosmicznej, w których udział brała Polska. To ponad 3000 m2 powierzchni, na której znajdują się oryginalne elementy z promów kosmicznych, statki kosmiczne oraz stacje orbitalne.

 

Muzeum Nowa Praga– wydarzenia 2022

Muzeum Nowa Praga – wydarzenia 2022 – co będą mieli okazję obejrzeć obecni na wystawie? Unikalną kolekcję skafandrów, modeli promów i statków kosmicznych, a także rakiety z oryginalnymi elementami. Zwiedzający zobaczą wnętrze sali orbitalnej MIR 1:1, statek Mercury, statek kosmiczny Apollo 11, rakietę kosmiczną Saturn V – w skali 1:10, kokpit promu kosmicznego Columbia oraz statek kosmiczny Sojuz.

 

Wydarzenie w Muzeum Nowa Praga znajduje się galeria, poświęcona wyprawom na księżyc oraz misjom Apollo. Publiczność ma okazję zobaczyć m.in. odrzut silnika rakietowego Apollo 11 oraz Saturn V. W innych galeriach znajdują się amerykańskie promy kosmiczne, prom rosyjski, jak również nowe projekty NASA, Space X, innych firm prywatnych oraz agencji, które mają w planach kolonizację Księżyca i pilotaż lotu na planetę Mars.

 

Na wystawie Muzeum Nowa Praga Cosmos Discovery coś dla siebie znajdą również miłośnicy mocnych wrażeń. W interaktywnym obiekcie Cosmos Camp każdy uczestnik będzie miał możliwość na własne oczy zobaczyć, jak wygląda trening astronautów oraz ultranowoczesną technologię 3D.

 

Cosmos Discovery Muzeum Nowa Praga - wystawy – to fascynująca kosmiczna podróż z możliwością zobaczenia eksponatów NASA – po raz pierwszy w naszym kraju! Widzowie mają okazję dotknąć gwiazd i doświadczyć cudownej przygody. Ta unikalna wystawa kosmonautyki – Cosmos Discovery Space Exhibition – poprowadzi przez realne podzespoły statków kosmicznych, elementów wyposażenia kosmonautów i wiele innych.

 

Muzeum Nowa Praga – wydarzenie rozpoczęło się 15 września 2021 roku. Znajdź się w centrum historii załogowych lotów kosmicznych, począwszy od prób, aż do rozbudowanych misji. Warszawa – ul. Jagiellońska, niezwykłe Muzeum Nowa Praga zaprasza każdego fana kosmosu i nie tylko!

 

W Muzeum Nowa Praga odbyło się do tej pory wiele wystaw – ta pewnie nie jest ostatnią. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych. Obecnie jednak – skorzystaj z okazji i bądź częścią kosmicznej wyprawy!

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Muzeum Nowa Praga?
    Muzeum Nowa Praga znajduje się w Warszawie, przy ul. Jagiellońskiej 82.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Muzeum Nowa Praga?
    W Muzeum Nowa Praga odbyła się wystawa Cosmos Discovery Space Exhibition.

  • Kiedy zostało utworzone Muzeum Nowa Praga?
    Muzeum Nowa Praga zostało utworzone w 2021 roku.
 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też