Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka

Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka

Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka w Warszawie to część zespołu klasztornego dominikanów. Instytucja troszczy się o rozwój duchowy wiernych, ale też dba o ich potrzeby kulturalne. Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka współorganizuje koncerty i inne wydarzenia będące okazją do obcowania z twórczością mistrzów muzyki klasycznej. We wnętrzach obiektu rozbrzmiewają dzieła muzyki poważnej oraz kolędy i pastorałki. Sprawdź aktualnie współtworzone przez Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka wydarzenia. Bilety na koncerty zamówisz na naszej stronie internetowej.

Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka – koncerty

Organizowane przez Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka wydarzenia to głównie koncerty. Akustyka obiektu sprzyja wykonywaniu w nim muzyki na żywo. Do interesujących wydarzeń, które odbyły się w omawianej instytucji, należy koncert Kolędy Świata. Piękne wykonania utworów kojarzących się ze świętami podbiły serca publiczności, a bilety cieszyły się sporym zainteresowaniem. W ramach wydarzenia, którego gospodarzem był Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka, można było usłyszeć m.in. Lulajże Jezuniu i Bóg się rodzi. Utwory wykonali świetni wokaliści i Prestige Chamber Orchestra. Uśmiech, wzruszenia, cudowna świąteczna atmosfera – tego wszystkiego doświadczyli goście odwiedzający Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka. Bilety na wydarzenie były dostępne na stronie ebilet.pl.

Omawiając współorganizowane przez Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka koncerty, nie sposób nie wspomnieć o operze Tosca Giacomo Pucciniego. Dzieło słynnego kompozytora zostało wykonane przez włoskich śpiewaków i orkiestrę kameralną. Do zorganizowanych w Kościele Rzymskokatolickim św. Jacka koncertów należy też wyjątkowy koncert Włoscy Artyści w hołdzie dla Jana Pawła II. Wybrane utwory wykonała Rzymska Opera Kameralna.

Jakie wydarzenia kulturalne na najbliższy czas przewiduje Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka? Koncerty 2022, które odbędą się w obiekcie, to The 3 Tenors&Soprano – Włoska Gala Operowa oraz Koncert Wiedeński – Vienna Opera Gala. Co należy wiedzieć o zaplanowanych przez Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka wydarzeniach? The 3 Tenors&Soprano to szczególny koncert trzech włoskich tenorów i sopranistki. Soliści przeniosą słuchaczy w świat słynnych włoskich melodii. Cztery pory roku Vivaldiego również wypełnią wnętrze Kościoła Rzymskokatolickiego św. Jacka. Bilety na wydarzenie są już dostępne.

Drugi z nadchodzących koncertów, których Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka będzie gospodarzem, Koncert Wiedeński, to spotkanie z ariami z oper i operetek wiedeńskich oraz kanonami muzyki klasycznej. Utwory wykonają polscy i włoscy soliści oraz instrumentaliści Rzymskiej Opery Kameralnej. Nad Pięknym Modrym Dunajem czy aria z Księżniczki Czardasza to tylko część dzieł, które będzie można usłyszeć, odwiedzając Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka. Koncerty 2022 przyniosą moc wzruszeń.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka?
    Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka znajduje się na Nowym Mieście w Warszawie w dzielnicy Śródmieście przy ul. Freta 8/10.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Kościele Rzymskokatolicki św. Jacka?
    Współorganizowane przez Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka koncerty to m.in. Kolędy Polskie i Kolędy Świata oraz Włoska Gala Operowa. W obiekcie najczęściej odbywają się wydarzenia poświęcone muzyce klasycznej i religijnej.

  • Kiedy został utworzony Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka?
    Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka został zbudowany w latach 1603–1639. W 1944 roku budynek zburzyli Niemcy, a w latach 1947–1959 odbudowywano go pod nadzorem Haliny Kosmólskiej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul Freta 10
05-077 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/