Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Gama Concept

Gama Concept

Warszawa, Plac Konesera 5
Gama ConceptOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Gama Concept to jedyny w swoim rodzaju w Polsce, unikalny kompleks motoryzacyjny, zlokalizowany niemal w samym centrum Warszawy przy placu Konesera 5. Oprócz usług związanych z zakupem, sprzedażą lub wynajmem długoterminowym wymarzonego samochodu, oferta Gama Concept od 2017 roku obejmuje również przestrzeń eventową, które zaczęto realizować w nowej lokalizacji.

Gama Concept to nie tylko obiekt biznesowy, ale również centrum życia kulturalnego, gdzie codziennie można doświadczyć unikalnego połączenia stylu życia i przedsiębiorczości. To idealne miejsce dla społeczności, dla której motoryzacja odgrywa istotną rolę w życiu. 

Gama Concept – oferta

Organizowane na terenie Gama Concept wydarzenia to między innymi degustacja cygar w dedykowanej, komfortowej przestrzeni „Cigar Room”, gdzie każdy ma możliwość zrelaksowania się przy lampce wina czy koniaku, jednocześnie delektując wybranym cygarem z bogatego humidora. To miejsce, gdzie rytuał degustacji staje się wyjątkowym wydarzeniem, a oferta alkoholi i cygar została starannie dobrana, aby zaspokoić różnorodne gusta i oczekiwania gości. Niezależnie od preferencji, Gama Concept oferuje wyjątkowy klimat, sprzyjający chwilom relaksu i rozkoszy w unikalnym otoczeniu

W obiekcie znajduje się również restauracja, umiejscowiona w murach historycznej Warszawskiej Wytwórni Wódek "Koneser", pochodzącej z XIX wieku. Ten wyjątkowy kompleks może poszczycić się nie tylko bogatą historią, ale także oferuje jedną z najlepszych kuchni w Warszawie w stylu comfort food. Menu obejmuje dania europejskie oraz polskie w tradycyjnej odsłonie, którym towarzyszą wartości sentymentalne i nostalgiczne. Restauracja Gama Concept to nie tylko miejsce, gdzie delektować się można wyjątkowymi smakami, ale także przestrzeń, w której tradycja gastronomiczna przenika się z atmosferą historycznego otoczenia. 

Oferta Gama Concept to również usługi z zakresu pielęgnacji samochodów oraz uch bezpiecznego przechowywania. Bez względu na to, jak zaplanujesz swoją wizytę w kompleksie, Gama Concept w ramach Gama Storage gwarantuje niezapomniane chwile w otoczeniu pięknych samochodów oraz historycznej architektury Centrum Praskiego Konesera, która dodaje niepowtarzalnego uroku temu miejscu. Gama Wash to oferta myjni, która dzięki dużemu doświadczeniu w związku z posiadaniem kilkudziesięciu pojazdów wie, że najważniejsza we flocie jest w pełna gotowość do wyjazdu oraz perfekcyjna czystość, z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.

Game Concept – wydarzenia

W Gama Concept wydarzenia odbywają się w przestrzeni Gama Space – to miejsce o powierzchni 1000 m2 wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny, oferujący najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Warto również zaznaczyć, że Gama Concept dysponuje imponującą ścianą LED P2 o długości 17 metrów. Ta nowatorska technologia zapewnia nie tylko wyjątkowe wrażenia wizualne, ale także tworzy atmosferę, która podkreśla unikalność przestrzeni, sprawiając, że każde wydarzenie czy spotkanie nabiera niezapomnianego charakteru. Przygotowana przestrzeń sprawia, że miejsce to staje się idealnym wyborem dla różnorodnych wydarzeń, takich jak premiery, konferencje, gale czy koncerty.

Organizowane w Gama Concept wydarzenia to między innymi Gama Time, czyli impreza dla miłośników motoryzacji. Jest to cykliczna impreza stanowiąca jedne z najbardziej oczekiwanych punktów w kalendarzu dla entuzjastów motoryzacji. To nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swojego własnego samochodu, ale także możliwość nawiązania nowych znajomości oraz poszerzenia wiedzy na temat fascynującego świata motoryzacji. Podczas jednego z wydarzeń Gama Time w Gama Concept pojawił się Krzysztof Hołowczyc, z którym można było porozmawiać o jego pasji do rajdów i motorsportu. Wydarzenie poprowadził Krzysztof „Jankes” Jankowski z Radia Eska. 

Jednym z cyklicznych wydarzeń w Gama Concept jest również Ladies of Electric Sound, przenoszący odbiorcę w świat dźwięków i obrazów, kreując magiczną atmosferę, gdzie sztuka i technologia splatają się w harmonię.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Gama Concept?
Game Concept znajduje się w Warszawie przy placu Konesera 5.
Jakie wydarzenia odbywają się w Gama Concept?
Organizowane w Gama Concept wydarzenia obejmują między innymi Gama Time, czyli imprezę dedykowaną miłośnikom motoryzacji. Poza tym cyklicznymi imprezami są eventy o nazwie Ladies of Electric Sound i wiele innych.
Kiedy otworzono Gamę Concept?
Gamę Concept otworzono w 2022 roku, a pierwszym wydarzeniem był koncert zespołu jazzowego ICX.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też