Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Poczta Główna

Poczta Główna

Kraków, Wielopole 2
Poczta GłównaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Spotkań Poczta Główna w Krakowie znajduje się na rogu ulic Wielopole 2 oraz Westerplatte. Obiekt został zaprojektowany przez wiedeńskiego architekta F. Setza. Powstała jako dwupiętrowy obiekt w stylu neorenesansu północnego. Od 1991 roku budynek znajduje się w rejestrze zabytków.

W gmachu głównym obiektu funkcjonuje placówka pocztowa, zaś wnętrze budynku kryje w sobie wiele tajemnic. Znajduje się tu bowiem Klub Spotkań, który zajmuje się m.in. organizacją wydarzeń kulturalnych oraz koncertów. Odbywające się w Klubie Spotkań Poczta Główna w Krakowie koncerty to przede wszystkim występy i pokazy artystyczne z udziałem cenionych twórców i muzyków. Mające tu miejsce eventy to wspaniała kulturalna przygoda, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom sztuki. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Klub Spotkań Poczta Główna w Krakowie – wydarzenia

Atrakcje odbywające się w Klubie Spotkań Poczta Główna w Krakowie to doskonały sposób na niezapomnianą i wyjątkową rozrywkę. Na terenie obiektu organizowane są koncerty, pokazy, wystawy oraz spotkania autorskie. Te interesujące propozycje kulturalne przypadną do gustu nie tylko miłośnikom kultury i sztuki, ale wszystkim zwolennikom dobrej zabawy. Placówka dba, aby sprostać wszystkim wymaganiom, dlatego harmonogram eventów bywa naprawdę zróżnicowany.

Dlaczego warto odwiedzić Klub Spotkań Poczta Główna w Krakowie? Na koncertach widzowie mają przyjemność ujrzeć na żywo wspaniałych artystów, których muzyka dostarcza ogromną dawkę przyjemności i dobrej zabawy. Wyjątkowo dobrani artyści, prezentujący znakomitą muzykę z pogranicza różnych gatunków, to zawsze doskonały plan na udany wieczór. Na widowiskach odbywających się w obiekcie zawsze dopisuje pełna frekwencja. Dużą popularnością cieszą się organizowane tu eventy, co widać po liczbie sprzedawanych na nie biletów.

Klub Spotkań Poczta Główna w Krakowie – koncerty

Jakie atrakcje zostały zorganizowane w Klubie Spotkań Poczta Główna w Krakowie? Odbyły się tu m.in. występy Techno Rączki, Dr Rubinsteina, The Soft Moon, Asster, Bryski, Natalii Szczypuły, Rubensa, Ofelii, Zali oraz Pauliny Przybysz. Widowiska komediowe z udziałem Wojtka Szumańskiego oraz Mieszko Minkiewicza przyciągnęły pod scenę sporo fanów śmiechu i dowcipu. Organizowane w budynku Poczty Głównej w Krakowie wydarzenia kulturalne są naprawdę ekscytującymi eventami, które dostarczają widzom masę pozytywnych emocji i wrażeń. Taka duża dawka kultury to coś, obok czego nie sposób przejść obojętnie. 

Klub Spotkań Poczta Główna w Krakowie uznawany jest za interesujące miejsce kultury i sztuki, a w odbywających się tu wydarzeniach chętnie uczestniczą nie tylko mieszkańcy Krakowa. Miłośnicy takiej formy rozrywki spośród różnorodnych eventów z pewnością znajdują tu coś dla siebie. Repertuar nadchodzących wydarzeń zapowiada się obiecująco. 

Klub Spotkań Poczta Główna w Krakowie – bilety

Na organizowanych w Klubie Spotkań Poczta Główna w Krakowie wydarzeniach kulturalnych nie sposób o nudę i rutynę. Od lat takie widowiska cieszą się dużą popularnością wśród publiczności z miasta i jej okolic. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil podczas wyjątkowej rozrywki. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane w Klubie Spotkań Poczta Główna w Krakowie. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Spotkań Poczta Główna w Krakowie?
Klub Spotkań Poczta Główna w Krakowie znajduje się na rogu ulic Wielopole 2 oraz Westerplatte.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Spotkań Poczta Główna w Krakowie?
W Klubie Spotkań Poczta Główna odbyły się m.in. występy Techno Rączki, Dr Rubinsteina, Rubensa oraz Pauliny Przybysz.
Kiedy został utworzony Poczta Główna w Krakowie?
Poczta Główna w Krakowie utworzona została w latach 1887–1889, a od 1899 roku jest główną siedzibą poczty.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też