Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Hip Hop i Rap Matylda/Łukasiewicz oraz BISZ

Matylda/Łukasiewicz oraz BISZ

15-17.11.2024 Warszawa, Gdańsk

Organizator: IMPRESARIAT 34ART.PL

Matylda/Łukasiewicz oraz BISZBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

Matylda/Łukasiewicz, BISZ/Kosa, Iga Posta
piątek
15.11.2024
19:00

Matylda/Łukasiewicz, BISZ/Kosa, Iga Posta

Warszawa, Palladium

Gdańsk

Koncert Matylda/Łukasiewicz oraz BISZ
niedziela
17.11.2024
19:00

Koncert Matylda/Łukasiewicz oraz BISZ

Gdańsk, Stary Maneż

O wydarzeniu

Niezwykły projekt muzyczny. Wyjątkowi artyści na jednej scenie: duet Matylda/Łukasiewicz oraz BISZ - bilety juz w sprzedaży.

Matylda/Łukasiewicz informacje

W 2022 roku Matylda Damięcka i Radek Łukasiewicz współpracowali przy płycie „Rzeczy ostatnie” zespołu Polskie Znaki. Od tamtego czasu kontynuują współpracę, owocem czego są głośne single i płyta zapowiedziana na przełom 2023/2024.

Radka znamy doskonale z zespołów Pustki czy Bisz/Radex, ale także pisania dla innych m.in. Brodki, Artura Rojka, Piotra Zioły. Matylda to dobrze znana aktorka i rysowniczka z Instagrama, która konfrontuje odbiorców z często niewygodnymi tematami. W duecie Matylda Damięcka śpiewa i odpowiada za oprawę wizualną projektu, a Radek Łukasiewicz za produkcję. Debiutancki singiel „Matka” odbił się szerokim echem wśród polskiej publiczności i uzyskał już przeszło milion odsłuchań na platformach streamingowych. Zespół wypuścił również single „Mężczyźni” i „Czuły barbarzyńca”.

Nadchodzący album, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu, jest pełen historii, które dotykają kwestii życia kobiet i mężczyzn we współczesnym świecie. To opowieść o zwykłym życiu w niezwykłej formie.

Bisz informacje

Bisz urodził się w Bydgoszczy. Na początku swojej muzycznej drogi działał z lokalnymi raperami.

W 2012 roku wydał debiutancki album pt. Wilk chodnikowy, który zdobył status złotej płyty. Kolejny album B.O.K – Labirynt Babel,uplasował na 1. miejscu zestawienia OLiS

Bisz ceniony za swoją wyobraźnie literacką, zapraszany jest przez wielu artystów do wspólnej pracy. Wśród nich są m.in. Miuosh, Vixen, Tau, Vienio oraz Sarius.

W swych tekstach snuje namysł nad uwikłaniem człowieka w prawa kapitalizmu, zapośredniczenie medialne, dążenie do sukcesu. Próbuje znaleźć granice wolności i indywidualizmu, zastanawia się nad stratą i przemijaniem.

Iga Posta informacje

Iga Posta – polska artystka, która wyjechała do Włoch jako nastolatka w ślad za mamą, performerką uliczną, która wprowadziła córkę w fascynujący świat muzyki na żywo. W wieku dwunastu lat, Iga zaczęła występować na włoskich ulicach solo z gitarą. Artystka mimo młodego wieku została zaproszona do supportowania BISZa na jego trasie promującej ,,Dekadę Wilka", wystąpiła również w koncercie upamiętniającym 42. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce ,,Chcemy być sobą" wśród artystów takich jak Ewelina Flinta, Matylda Damięcka, Sidney Polak czy Kuba Sienkiewicz. W 2023 roku wystąpiła na Festiwalu Chmielaki dzieląc scenę z takimi artystami jak Myslovitz, Dawid Kwiatkowski czy Fisz Emade Tworzywo.

W kwietniu wystąpiła na NEXT Fest w Poznaniu.

Zespół Igi tworzą perkusistka Justyna Mikrut (Julia Wieniawa, Maria Sadowska, Magda Kluz, Bernard Maseli) oraz Janek Koźliński (Dominik Dudek).

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też