Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo
Home Koncerty Hip Hop i Rap Bisz (live band) / projekt DEKADA WILKA

Bisz (live band) / projekt DEKADA WILKA

Organizator: IMPRESARIAT 34ART.PL

Bisz (live band) / projekt DEKADA WILKAO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Bisz z okazji 10 lat od wydania Wilka Chodnikowego wpada z projektem DEKADA WILKA zagrać z live bandem materiał z 3 albumów: Wilk Chodnikowy, Blady Król i Ulisses. Bisz bilety na koncert w Gdańsku już w sprzedaży.

Bisz informacje

Skład: Bisz - rap, Monika Fortuniak - śpiew, gitara, Marcel Witkowski - perkusja, DJ Paulo - gramofony, elektronika, Filip Pniewski - realizacja dźwięku

Bisz urodził się w Bydgoszczy. Na początku swojej muzycznej drogi działał z lokalnymi raperami. W 2012 roku wydał debiutancki album pt. Wilk chodnikowy, który zdobył status złotej płyty. Kolejny album B.O.K - Labirynt Babel,uplasował na 1. miejscu zestawienia OLiS

Bisz ceniony za swoją wyobraźnie literacką, zapraszany jest przez wielu artystów do wspólnej pracy. Wśród nich są m.in. Miuosh, Vixen, Tau, Vienio oraz Sarius.

W swych tekstach snuje namysł nad uwikłaniem człowieka w prawa kapitalizmu, zapośredniczenie medialne, dążenie do sukcesu. Próbuje znaleźć granice wolności i indywidualizmu, zastanawia się nad stratą i przemijaniem.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też