Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Park przy Mostowej

Park przy Mostowej

Płock, Mostowa
Park przy MostowejOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejsce to jest jednym z ulubionych wśród mieszkańców Płocka. Znajduje się nieopodal Wisły i plaży miejskiej, na ulicy Mostowej. Każdego dnia przybywają tu spacerowicze, miłośnicy sportu oraz Ci, którzy poszukują odpoczynku od codziennego zgiełku. Odbywają się tu również niezwykłe wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

Park w Płocku – wydarzenia

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce, który każdego roku przyciąga tysiące fanów z kraju i całego świata. Wydarzenie to oferuje bogaty program muzyczny – można tu posłuchać zarówno popularne gwiazdy muzyki alternatywnej i elektronicznej, jak również artystów popowych, rockowych i hip-hopowych. Impreza muzyczna odbywa się zazwyczaj na plaży nad Wisłą. Wyjątkiem był rok 2021 – wówczas Audioriver odbył się w Parku w Płocku. Koncerty wszystkich gwiazd cieszyły się dużym zainteresowaniem, a bilety sprzedały się błyskawicznie.

Park w Płocku – koncerty

Audioriver to synonim unikalnego, wyjątkowego klimatu, na który wpływa m.in. lokalizacja. Wydarzenie odbywa się na plaży miejskiej oraz w parku, który na czas koncertów zamienia się w bajkowy ogród. Festiwal muzyczny od wielu lat zaangażowany jest społecznie. Współpracował m.in. z Fundacją SEXED.PL, Fundacją Edukacji Społecznej, Helsińską Fundacją Praw Człowieka, Fundacją Kultury Bez Barier oraz Kampanią Przeciw Homofobii.

Park w Płocku – wydarzenia w postaci koncertów w ramach Audioriver Park Edition były częścią dwudniowego eventu. Zazwyczaj podczas festiwalu w tradycyjnej formie odbywają się tu niedzielne popołudnia na Sun/Day. Tym razem, zarówno w sobotę 24 lipca, jak i w niedzielę 25 lipca, miały tu miejsce wszystkie występy artystów. Ponadto w ramach imprezy muzycznej zorganizowano panele dyskusyjne oraz interesujące spotkania z osobistościami ze sceny muzycznej.

Park w Płocku – bilety

Wejściówki na wydarzenie cieszyły się dużym zainteresowaniem – zagrali tu bowiem znani i lubiani artyści, którzy rozbawili publiczność. Uczestnicy mieli okazję posłuchać muzyków, takich jak Ben Böhmer, Seb & Rodrigezz, Brina Knauss, Joris Voorn, Catz ‘n Dogz, Foxall, Deaf Can Dance, Leon b2b Glasse, Echonomist, Mind Against oraz Trikk.

 

Co powiedzieć można o gwiazdach Audioriver Park Edition? Ben Böhmer to jeden z czołowych artystów muzyki elektronicznej, który zasłynął m.in. dzięki debiutanckiej płycie „Breathing”. Trasą promującą jego album zainteresowało się 30 000 osób, które zdecydowały się wykupić bilet. Joris Voorn to kolejny muzyk, znany z niesamowitych setów. Doceniają go słuchacze i międzynarodowe gwiazdy. Artysta współpracował m.in. z grupą Underworld oraz Dua Lipa.

 

Włoski duet Mind Against to niesamowici kreatorzy dźwięku, którzy tworzą muzykę określaną jako „emocjonalne techno”. W swoich setach mieszają wyraziste, głębokie brzmienia oraz różne odmiany elektroniki. Kolejnymi muzykami, którzy pojawili się na wydarzeniu, był Trikk, Portugalczyk, znany z produkcji wydanych w Innervisions oraz Brina Knauss, goszcząca na Audioriver Sun/Day w 2019 roku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Park w Płocku?
Park w Płocku znajduje się przy ulicy Mostowej.
Jakie wydarzenia odbywają się w Park w Płocku?
W Parku w Płocku odbywają się różne wydarzenia kulturalne. Jednym z nich był festiwal Audoriver, na którym widzowie mieli okazję posłuchać m.in. Bena Böhmera, Mind Against, Jorisa Voorna, czy Catz ‘n Dogz.
Kiedy został utworzony Park w Płocku?
Park w Płocku to miejsce, które dostępne jest dla spacerowiczów od dłuższego czasu. Chętnie przybywają tu rodziny z dziećmi, a także miłośnicy dobrej muzyki.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też