Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Brina Knauss

Brina Knauss

Brina KnaussOpisWydarzeniaBrina Knauss - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Brina Knauss to słoweńska DJ-ka, która jest sławna nie tylko w swoim kraju, ale także za granicą. Jako nastolatka uczyła się muzyki klasycznej, dzięki czemu ma świetny słuch muzyczny, szczególnie jeśli chodzi o instrumenty klawiszowe. Potrafi stworzyć niesamowite akordy oraz melodie, które nadają jej muzyce głębi i niemal transcendentnej atmosfery.

Brina Knauss – kariera muzyczna

Od 2016 roku Brina Knauss jest niemal przez cały czas w trasie koncertowej. Co więcej, stając na scenach na całym świecie, nagrywa swoje koncerty. Teraz na jej występy przybywają tłumy fanów. A jak było na początku? 

Gdy zaczynała, tworzyła muzykę, która trafiała do słuchaczy. Była pełna emocji. Można powiedzieć, że każdy z jej utworów miał swoją duszę. A oprócz tego wszystko było tworzony profesjonalnie, bez żadnych kompromisów. Nic więc dziwnego, że dzięki nim zdobyła sławę i rozpoznawalność na DJ-skiej scenie muzycznej. Zarówno jej pierwsze, jak i aktualne występy są pełne przeżyć i niezapomnianych wspomnień. 

Brina Knauss doświadczyła trudów, jakie napotykają kobiety podczas robienia kariery. Pracowała bardzo ciężko, by pokazać swoją wartość na tle DJ-ów z całego świata. W końcu została zauważona przez Luciano. Później zaczęła grać koncerty w Madrycie, Bukareszcie oraz Barcelonie, a także w Berlinie. Występowała także poza Europą, m.in. w Kolumbii oraz RPA (podczas Rage Festival). Zagrała na największych festiwalach, takich jak Tomorrowland w Belgii, OFFSonar w Hiszpanii oraz Audioriver w Polsce.

Brina Knauss prowadzi program we włoskiej stacji radiowej m2o. Prezentuje różne utwory techno od 2019 roku. W 2018 roku trafiła na okładkę DJ Mag Italia. Była nominowana do nagrody DJ Awards w kategoriach "Best Newcomer" oraz "Breakthrough Artist".

Brina Knauss – dyskografia

W 2019 roku artystka wypuściła EP-kę "Sledi Toku", na której znalazły się dwie piosenki "Sledi Toku" oraz "Lady Bug". Dwa lata później, w 2021 roku, Brina Knauss nagrała drugą EP-kę, na której tym razem znalazły się cztery utwory. Podczas nagrywania jej, artystka zaprosiła do współpracy innych muzyków i tak powstały:

  • "Births" w wykonaniu Briny, remiks Emanuela Satie oraz remiks Davida Mayera,
  • "Ludum" (w wykonaniu Briny). 

W 2023 roku jako pierwsza wyszła EP-ka "Sound of the Jungle", którą artystka nagrała z innymi muzykami. Znalazły się na niej trzy piosenki:

  • "Wild Open Space" (ANII i Diana Miro),
  • "Devotion" (Armonica),
  • "Nightfall" (Brina Knauss).

W 2023 roku Brina Knauss wypuściła EPkę z Glowalem. Nosi ona tytuł "Eagles" i znalazły się na niej trzy utwory:

  • "Eagles" (Glowal),
  • "Eagles" (remiks w wykonaniu Briny Knauss),
  • "Until It Breaks" (Glowal).

Jej najpopularniejsze piosenki to "Ashes", "Births", "Eagles", "Sledi Toku" oraz "Nightfall"

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brina Knauss - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Brina Knauss?

Miejscowości, w których Brina Knauss wystąpi w najbliższym czasie: Łódź.

Ile lat ma Brina Knauss?
Artystka urodziła się w 1985 roku.
Czy oprócz muzyki Brina Knauss zajmowała się także czymś innym?
Tak, przez jakiś czas była modelką w Mediolanie.
Jaka jest muzyka Briny Knauss?
Jej muzyka jest energiczna, pozytywna, intuicyjna i bardzo emocjonalna.

Fani lubią też

Zobacz też