Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Amfiteatr w Płocku

Amfiteatr w Płocku

Płock, Rybaki 7
Sprawdź wydarzenia
Amfiteatr w PłockuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Nowy amfiteatr w Płocku, jeden z największych i najnowocześniejszych w Polsce jest administrowany przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Amfiteatr znajduje się na Wzgórzu Tumskim, przy ulicy Rybaki i ma wyjątkowo malowniczą lokalizację. Został wkomponowany w zbocze wiślanej skarpy, która w Płocku ma wysokość ponad 50 m od lustra wody. Na Wzgórzu Tumskim znajdują się najważniejsze zabytki Płocka z Bazyliką Katedralną, dawnym opactwem benedyktyńskim i zamkiem książęcym, których wyniosłe wieże stanowią tło dla amfiteatru, widzianego od strony Wisły.

Amfiteatr w Płocku to wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Jest dobrze znany okolicznym mieszkańcom oraz turystom. Udostępnia im ponad 3000 miejsc siedzących. Do dyspozycji gości jest także spory parking. Na uwagę zasługuje również nowoczesne zaplecze technologiczne, infrastruktura w i wokół obiektu, a także bogaty repertuar wydarzeń, które tutaj się odbywają.

Amfiteatr w Płocku – wydarzenia

Jeżeli chodzi o wydarzenia, Amfiteatr w Płocku ma naprawdę bogaty i różnorodny repertuar. Oczywiście z uwagi na swój charakter i lokalizację, najwięcej dzieje się tutaj latem. W ostatnich czasach wydarzenia, które cieszyły się największym zainteresowaniem to np. spektakl Babski Przekręt, Summer Fall Festival, koncert Katarzyny Nosowskiej, Jubileusz 40-lecia duetu Skawiński i Tkaczyk, koncert Korteza.

Amfiteatr w Płocku – wydarzenia 2022

Szykujesz się na ciekawe wrażenia i wydarzenia 2022? Amfiteatr w Płocku ma do zaoferowania wiele interesujących wydarzeń o charakterze rozrywkowym. Na większość z nich już można rezerwować bilety! Spiesz się jednak, bo ich ilość w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl jest ograniczona.

Nadchodzące wydarzenia, na które zaprasza Amfiteatr w Płocku to:

  • Komedia Goło i wesoło w znakomitej obsadzie,
  • Festiwal Od Nowa, a w jego ramach występy Krzysztofa Zalewskiego, Darii Zawiałow, Ralpha Kaminskiego, Smolika // Kev Fox,
  • Koncert w ramach trasy z okazji 40-lecia zespołu Lady Pank,
  • Polska Noc Kabaretowa.

Jak widzisz – będzie się działo! Dlatego już teraz zarezerwuj bilety na wydarzenia dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół. Wspaniałe przeżycia i niezapomniane wspomnienia gwarantowane.

Amfiteatr w Płocku – koncerty

Szykuj się na koncerty! Amfiteatr w Płocku zaprasza m.in. na koncert T.Love, Beata i Bajm czy letni koncert Cleo.

Amfiteatr w Płocku – bilety

Chcesz kupić bilety? Planujesz zaprosić do wspólnej zabawy rodzinę i przyjaciół? Amfiteatr w Płocku zaprasza do wspólnej zabawy! Z wyprzedzeniem zarezerwuj miejsca na wybranych eventach, aby móc cieszyć się z przyjemności, jaką daje dobra muzyka i rozrywka na wysokim poziomie. Kupuj na eBilet.pl.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr w Płocku?
Budynek Amfiteatru zobaczysz z daleka, jak tylko będziesz się do niego zbliżał. Adres obiektu: Rybaki, 09-400 Płock.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Płocku?
Koncerty, spotkania artystyczne, kabarety, stand up’y i wiele innych imprez.
Kiedy został utworzony Amfiteatr w Płocku?
Amfiteatr w Płocku powstał w latach 60. XX wieku. Został zaprojektowany przez lokalnych architektów Czesława Korgula, Ignacego Bladowskiego, Henryka Sęczykowskiego. Konstrukcja obiektu została zrekonstruowana po 40 latach przez Wojciecha Ryżyńskiego i Henryka Nowackiego. Zamiast modernizacji wzniesiono obiekt od podstaw i na nowo służy mieszkańcom od 2008 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też