Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Płock, plaża nad Wisłą

Płock, plaża nad Wisłą

Płock, Rybaki 8
Płock, plaża nad WisłąOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Rozległa na kilkaset metrów Plaża nad Wisłą w Warszawie znajduje się po prawej stronie rzeki na wysokości warszawskiego ZOO. Ta malownicza strefa miejskiego relaksu jest popularnym miejscem wypoczynku w stolicy, które w sezonie letnim oferuje bogaty wybór wydarzeń kulturalnych i aktywności fizycznych.

Na Plaży nad Wisłą w Warszawie znajdują się dobrze utrzymane boiska do siatkówki plażowej i badmintona – dla tych, którzy preferują bardziej relaksujące formy spędzania wolnego czasu, dostępne są wygodne leżaki i wiklinowe kosze, które pozwalają na cieszenie się malowniczą panoramą Starówki w promieniach letniego słońca. Plaże nad Wisłą w Warszawie zostały docenione przez National Geographic oraz The Guardian, które zaliczyły je do najpiękniejszych miejskich plaż świata.

Plaża nad Wisłą w Warszawie – wydarzenia specjalne

Znajdująca się nieopodal ZOO Plaża nad Wisłą w Warszawie jest przystosowana nie tylko dla dorosłych, ale również najmłodszych – na jej obszarze znajdują się plac zabaw, park linowy, mini park wodny i gotowe paleniska do grillowania. Po popołudniowym wypoczynku Plaża nad Wisłą w Warszawie zmienia się w tętniące życiem miejsce, w którym organizowane są imprezy, koncerty i festiwale.

W dniach 26-27 sierpnia 2023 roku przy Plaży nad Wisłą w Warszawie wydarzenie zatytułowane “Aquatica Festiwal” zgromadziło zarówno okolicznych mieszkańców, jak i gości z bardziej odległych regionów. Podczas odbywających się przy Plaży nad Wisłą koncertów występowali artyści z Polski, Białorusi, Ukrainy i Meksyku, tacy jak Dr Vovhu, Lady Bird, MM’elody, AnaMova, Karlen_ko, LSD, Gnom Elektron oraz Kamilescu.

Dla miłośników sportu świetną okazją do spędzenia wolnego czasu był wrześniowy Turniej Piłki Siatkowej, podczas którego rywalizowało ze sobą 20 dwuosobowych drużyn w kategorii Open. Zwycięzcy odbywającego się na Plaży nad Wisłą w Warszawie wydarzenia otrzymali specjalne statuetki i atrakcyjne nagrody.

Plaża nad Wisłą w Warszawie – koncerty

Wśród odbywających się na Plaży nad Wisłą w Warszawie koncertów warto wyróżnić otwierającą sezon 2023 imprezę Season Opening on Saturday – w jej trakcie na scenie wystąpili: odpowiadająca za świetną muzykę do tańca Patrycja Radziszewska oraz utalentowany perkusista Rafał Klimczuk.

Na Plaży nad Wisłą w Warszawie koncerty weekendowe regularnie grały również dwa dobrze znane lokalnym mieszkańcom duety, Małgosia & Leszek oraz Zosia & Rafał. Artyści w każdą letnią niedzielę umilali plażowiczom czas nad rzeką swoją melodyjną muzyką w bluesowych i jazzowych brzmieniach.

Plaża nad Wisłą w Warszawie – wydarzenia w następnym sezonie

Oprócz niezapomnianych koncertów, festiwali i eventów kulturalnych na Plaży nad Wisłą w Warszawie odbywają się również relaksujące wydarzenia cykliczne, takie jak sobotnia joga. Osoby, które chcą wziąć udział w zajęciach, muszą zabrać ze sobą matę i wygodny strój. Co jeszcze ma do zaoferowania Plaża nad Wisłą w Warszawie? Wydarzenia sportowe i turnieje siatkarskie to kolejne warte uwagi atrakcje, w której swoich sił może spróbować tak naprawdę każdy.

Plaża nad Wisłą w Warszawie – bilety na wydarzenia

Według wielu Plaże nad Wisłą w Warszawie to jedne z bardziej urokliwych miejsc w stolicy. Nic więc dziwnego, że to w tym miejscu spotykają się lokalne społeczności i wspólnie spędzają czas podczas różnorodnych wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Jak wziąć udział w eventach specjalnych na Plaży nad Wisłą w Warszawie? Bilety możesz kupić zarówno przez Internet, jak i stacjonarnie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Plaża nad Wisłą w Warszawie?
Plaża nad Wisłą w Warszawie znajduje się w pobliżu warszawskiego Ogrodu Zoologicznego i Parku Praskiego, przy ul. Wybrzeże Helskie.
Jakie wydarzenia odbywają się na Plaży nad Wisłą w Warszawie?
Odbywające się na Plaży nad Wisłą w Warszawie wydarzenia obejmują festiwale muzyczne, eventy kulturalne, turnieje sportowe, pikniki, zabawy dla dzieci, jogę i wiele więcej atrakcji.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też