Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungdawid-podsiadlo

Foxall

FoxallOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Foxall to duet grający muzykę elektroniczną. Może pochwalić się sporym doświadczeniem zarówno na polskich, jak i zagranicznych scenach. Koncerty Foxall słyną z niesamowitej energii, która sprawia, że są oni doceniani przez wszystkich miłośników skocznej oraz tanecznej muzyki. 

Z jakich piosenek znany jest Foxall?

Foxall wydał wiele piosenek, które przyniosły mu renomę i świetne recenzje. Jednym z jego popisowych dzieł jest "Proszę Wyp*******ć", czyli piosenka, którą wydali w 2021 roku w kolaboracji z Justyną Biedrawą. Sam tytuł pokazuje, jakie brzmienia preferuje duet Foxall oraz jak wielkie znaczenie w ich utworach odgrywają emocje. W piosence tej artyści wyrażają bunt wobec rzeczywistości panującej w Polsce. Spory sukces odniósł także utwór "It's Just Nature, Baby" oraz "Babel". Miłośnicy intensywnych brzmień bardzo mocno doceniają też piosenkę "Perseverance", wydaną w 2023 roku. Duet Foxall znany jest z dużej elastyczności muzycznej, która sprawia, że każdy z ich utworów jest zupełnie inny. Dzięki temu ich piosenki docierają do szerokiego grona odbiorów. 

Foxall - najważniejsze dokonania

Największe dokonania duetu Foxall to możliwość gry w różnych stronach świata. Dają oni koncerty nie tylko w Polsce, ale również w Holandii. Jednym z największych sukcesów w ich karierze był udział na festiwalu Wildeburg, podczas którego mieli okazję zaprezentować się szerszej publice. Spore znaczenie w rozwoju Foxall miała również współpraca z wytwórnią Underyourskin z Berlina oraz Cosmic Awakenings z Tulum. Kolaboracje z bardziej doświadczonymi artystami sprawiły bowiem, że utwory Foxall stopniowo stają się coraz bardziej popularne. 

Ile wyświetleń zdobywają piosenki Foxall?

Pomimo że Foxall to relatywnie początkujący duet, to już teraz mają na swoim koncie kilka piosenek, które zdobyły spory sukces. Na platformie Spotify Foxall ma obecnie ponad 70000 słuchaczy w miesiącu, a ich najpopularniejszy utwór - "Alabora" - został odsłuchany blisko 1,8 miliona razy. Niezłą renomą może pochwalić się także wcześniej wspomniana piosenka "Proszę Wyp*******ć". Odsłuchano ją grubo ponad 150 tysięcy razy. Dynamiczny rozwój sprawia, że Foxall nawiązują współpracę z coraz większą liczbą renomowanych artystów, co z kolei skutkuje nowymi współpracami oraz featami. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

W jakiej miejscowości najczęściej występuje Foxall?
Foxall szczególnie często występuje na scenach w Płocku.
Jak nazywa się ostatnia piosenka duetu Foxall?
Ostatnio wydanym numerem przez Foxall jest "Inside The Shadows". Piosenka ta została opublikowana w 2023 roku.
Dla jakich wytwórni miał okazję nagrywać Foxall?
Najbardziej owocna była współpraca Foxall wraz z Pipe & Pochet, jednak sporo sukcesów zdobyli także z wytwórnią Cosmic Awakenings.

Fani lubią też

Zobacz też