Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku

Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku

Płock, Bolesława Krzywoustego 3
Spółdzielczy Dom Kultury w PłockuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku powstał w celu upowszechniania sztuki i kultury wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Działalność obiektu skupia się wokół organizacji wszelkiego rodzaju festynów, koncertów, widowisk, kół i przeglądów artystycznych. Mające w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku wydarzenia odbywają się przez cały rok, a najwięcej atrakcji na najmłodszych czeka podczas wakacji i ferii zimowych.

Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku – wydarzenia rozrywkowe warte zapamiętania

Na sali widowiskowej w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku regularnie odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, które integrują lokalne społeczności. Jednym z nich był mający miejsce 27 października 2023 roku Jesienny Bal Dyniowy – podczas organizowanego w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku wydarzenia przewidziano zabawy taneczne w strojach związanych z dyniami i tematyką jesienną.

Z kolei 31 maja 2023 roku zainteresowani mieszkańcy miasta obchodzili 50 lat Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku – wydarzeniem zaplanowanym na tę okazję był Spółdzielczy Festyn Rodzinny. Tego dnia na terenie Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku i pobliskiego boiska Szkoły Podstawowej nr 16 przewidziano wiele atrakcji i wystaw skierowanych zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych.

Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku – wydarzenia kulturalne i wystawy artystyczne

Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku zajmuje się również promocją lokalnych artystów – 2 grudnia 2022 roku w tym miejscu odbył się Kiermasz Kulturalny “Tysiąclatek”. Organizowane w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku wydarzenie było okazją do zakupu obrazów i rękodzieł wytworzonych przez członków płockich stowarzyszeń.

Jedną z najważniejszych wystaw w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku były II Płockie Dni Fotografii. Od 9 do 25 września 2022 roku podczas organizowanego przez Spółdzielczy Dom Kultury wydarzenia, wyeksponowano 12 wystaw znanych polskich twórców fotografii, takich jak “Pocztówki z Galicji 1920-1939” profesora Władysława Bogackiego.

Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku – koncerty w ostatnich miesiącach

Co oprócz wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych czeka gości odwiedzających Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku? Koncerty i festiwale muzyczne, które mają tu miejsce, są okazją nie do przegapienia dla każdego miłośnika muzyki. Przykładowo, w maju 2023 roku w Płocku odbyła się 30. edycja Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. W finałowym etapie powiatowego festiwalu w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku koncerty zagrali uczniowie pobliskich szkół podstawowych klas I-V.

Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku – bilety na wydarzenia w najbliższym czasie

Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku nie przestaje zaskakiwać i na nadchodzące miesiące planuje kolejne ekscytujące koncerty, wydarzenia rozrywkowe i inicjatywy kulturalne. W sezonie letnim na młodzież czekają w tym miejscu widowiska estradowe, wystawy artystyczne, pokazy, konkursy i turnieje sportowe. 

Nadal nie masz pomysłu, gdzie spędzić Dzień Kobiet? Organizowane 8 marca 2024 roku w Spółdzielczym Domu Kultury koncert i kabaret grupy AD HOC to świetna okazja do świętowania tego urokliwego wieczoru. Nie chcesz przegapić interesującej Cię imprezy, która odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku? Bilety na zbliżające się wydarzenia zarezerwujesz dla siebie i swoich bliskich przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku?
Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku znajduje się przy ul. Bolesława Krzywoustego 3.
Jakie wydarzenia odbywają się w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku?
Odbywające się w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku wydarzenia obejmują koncerty lokalnych artystów, festiwale, kabarety, spektakle teatralne, wystawy artystyczne i wiele więcej.
Kiedy został otworzony Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku?
Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku został przekazany do użytku 30 grudnia 1972 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też