Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Sztajger Club

Sztajger Club

Siemianowice Śląskie, ul. E. Orzeszkowej 12
Sztajger ClubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zlokalizowany przy ulicy Elizy Orzeszkowej 12 w piwnicach Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich Sztajger Club to doskonałe miejsce zarówno dla poszukiwaczy niezapomnianych wrażeń, jak i dla osób, którzy chcą po prostu spędzić miło czas w gronie bliskich. W Sztajger Club możesz delektować się pysznymi burgerami i doskonałymi drinkami. To także miejsce, gdzie odbywają się zróżnicowane wydarzenia, które z pewnością trafią wi każdy gust. 

Sztajger Club — wydarzenia

Do regularnie organizowanych w Sztajger Club wydarzeń należą wieczory karaoke, imprezy tematyczne, stand-upy oraz koncerty muzyczne. W pubie wystąpił między innymi Paweł Reszela. Polski artysta kabaretowy zaprezentował wówczas swój najnowszy program "No nareszcie". To ponad godzinna dawka humoru i refleksji na temat życia trzydziestolatka we współczesnym świecie. Ponadto Sztajger Club miał przyjemność współorganizować razem z Drumset Academy warsztaty perkusyjno-basowe. Co więcej, w ramach tej inicjatywy odbyły się również koncerty, pokazy i wystawy sprzętu muzycznego. W Sztajger Club miała miejsce sesja autografów oraz niedzielne afterparty, które było idealnym zwieńczeniem imprezy współorganizowanej z Drumset Academy.

Jednym z ciekawych eventów był również turniej w grę FIFA, który zgromadził licznych miłośników piłki nożnej i gier wideo, dając im szansę na rywalizację i wspólną zabawę. Sztajger Club zorganizował także wyjątkowy wieczór dla fanów polskiego rocka, gdzie uczestnicy mieli okazję wspólnie śpiewać znane i lubiane klasyczne utwory, a współpraca z browarem Tyskie dodatkowo podkreśliła lokalny charakter tych spotkań. Ciekawą opcją spędzenia wieczoru podczas imprez sportowych jest strefa kibica. Ożywione seanse ważnych meczów sportowych zawsze skupiają wokół siebie zarówno zagorzałych fanów sportu, jak i tych, którzy cenią sobie towarzyską atmosferę.

Sztajger Club — koncerty

Jeśli szukasz niezapomnianych przeżyć muzycznych, to Sztajger Club jest miejscem dla Ciebie! Tamtejsza scena gościła już wiele wyjątkowych koncertów, w tym niezwykły występ Blues Trio. Zespół, w którego skład wchodzą Ryszard Niedzielski, Andrzej Szczęsny i Dominik Witkowski, zapewnił publiczności niezapomniany wieczór pełen melancholijnych dźwięków bluesa. 

W Parku Tradycji, gdzie mieści się klub, organizowane są także koncerty plenerowe, które są prawdziwą ucztą dla miłośników muzyki na świeżym powietrzu. W ramach tej inicjatywy wystąpili m.in lokalni artyści, tacy jak Akant czy zespół Fotografia, którzy przypadli do miłośnikom rocka oraz muzyki rozrywkowej. Organizowane przez Sztajger Club koncerty to również świetna okazja do spotkania się z przyjaciółmi, delektowania się muzyką oraz pyszną kuchnią.

Sztajger Club — bilety

Odwiedź stronę internetową eBilet.pl i bądź na bieżąco z odbywającymi się w Sztajger Club wydarzeniami. Za pośrednictwem naszego portalu możesz dokonać również zakupu biletów na część organizowanych przez Sztajger Club koncertów i innych happeningów. Kup bilety już teraz i zagwarantuj sobie pewne uczestnictwo w interesującym Cię przedsięwzięciu.  Z eBilet.pl zakup wejściówki na oczekiwane przez Ciebie wydarzenie to jedynie kilka chwil. Nie przegap nadchodzących okazji!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Sztajger Club?
Sztajger Club mieści się przy ulicy Elizy Orzeszkowej 12 w piwnicach Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich.
Jakie wydarzenia odbywają się w Sztajger Club?
Oprócz koncertów odbywają się wieczory karaoke, imprezy tematyczne, stand-upy oraz wiele innych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Na część wydarzeń organizowanych się w Sztajger Club bilety zakupisz internetowo poprzez portal eBilet.pl.
Kiedy został otworzony Sztajger Club?
Sztajger Club powstał w 2017 roku. Od tej chwili zachwyca m.in. pysznymi burgerami a także organizowanymi tam eventami.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też