Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh

Joker Out

10.03.2024 Kraków

Organizator: Charm Music

Joker OutBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Joker Out
niedziela
10.03.2024
20:00

Joker Out

Kraków, Klub Kwadrat

O wydarzeniu

Joker Out powraca do Polski! Tegoroczne odkrycie Konkursu Piosenki Eurowizji zagra w Krakowie już 10 marca 2024 roku. Joker Out bilety na koncert w Krakowie już dostępne. 

Joker Out bilety

EARLY ENTRY PACKAGE

Pakiet zawiera:

  • Bilet na koncert
  • Wcześniejsze wejście na wydarzenie
  • Soundcheck jednego utworu

O zespole Joker Out 

Joker Out pochodzą ze Słowenii, a w Liverpoolu wystąpili śpiewając w ojczystym języku energetyczny kawałek „Carpe Diem”, który cieszy się ogromną popularnością i podbija listy przebojów.

Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album Umazane Misli. Płyta zyskała uznanie i popularność wśród odbiorców ustanawiając rekordy streamingu w kraju oraz przynosząc grupie nagrody Artist of the Year w 2021 i 2022 roku a także Song of the Year Award w 2021. Joker Out zostali najlepiej sprzedającymi się artystami w Słowenii w 2022 roku. Kolejny album Demoni [2022] dzięki swojemu unikatowemu brzmieniu i energicznej muzyce również okazał się ogromnym sukcesem. Warty uwagi jest także utwór “New Wave”, który powstał we współpracy z kultowym Elvisem Costello. 

Grupa w składzie: Bojan (wokal), Kris (gitara), Jan (gitara), Nace (bas) i Jure (perkusja) jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i krajach bałkańskich. Dzięki niesamowitej energii i charyzmie grupy ich koncerty przyciągają liczną publiczność. 

Pierwsza trasa Joker Out w Polsce w 2023 roku rozpoczęła się dwoma wyprzedanymi koncertami w Warszawie. Zespół odwiedził kolejno Wrocław i Poznań.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też