Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Dawid Tyszkowski

Dawid Tyszkowski

Dawid TyszkowskiOpisWydarzeniaDawid Tyszkowski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Dawid Tyszkowski to młody, oryginalny i niezwykle uzdolniony artysta, który już teraz zdobył uznanie w oczach polskiej publiczności, a z pewnością chce osiągnąć jeszcze więcej. Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat, dzięki czemu świetnie czuje się na scenie i za każdym razem daje z siebie absolutne sto procent. Kojarzony m.in. z wytwórnią muzyczną FONOBO Label i udziałem w projekcie "Męskie Granie". 

Dawid Tyszkowski - krótka historia

Dawid jest nie tylko bardzo utalentowanym artystą, ale też świetnie radzi sobie z gitarą. Jego teksty są pełne emocji, rozmaitych doświadczeń, wrażliwości oraz dojrzałości. Tym właśnie wyróżnia się na tle innych polskich artystów. Dawid stawia na ciągły rozwój muzyczny, co skutkuje kolejnymi współpracami oraz projektami. Już w tym momencie nie może narzekać na brak popularności, a zanosi się na to, że w przyszłości będzie miał zdecydowanie większą grupę wiernych fanów. Niedługo zaprezentuje się słuchaczom m.in. podczas koncertów w Lublinie oraz Łodzi. W przeszłości występował np. w Chorzowie czy też w Poznaniu.

Dawid Tyszkowski - dotychczasowy dorobek muzyczny

Najwyższa pora zająć się krótkim podsumowaniem dotychczasowego dorobku muzycznego Dawida Tyszkowskiego. Artysta ma na swoim koncie EP-kę o nazwie "Nadal nie śpię", która okazała się prawdziwym odkryciem polskiej sceny muzycznej. Jego kariera dopiero nabiera rozpędu, a sam Dawid znany jest z tego, iż uparcie dąży do wyznaczonego celu i chętnie podejmuje się ciekawych wyzwań. W związku z tym warto oczekiwać na jego nowy album. Najpopularniejsze utwory Dawida Tyszkowskiego to z kolei:

  • "Zepchnij mnie",
  • "Koszulka",
  • "Tlen" - ten utwór wykonuje również razem z Wiktorem Waligórą,
  • "Odlot",
  • "Co i tak nadejdzie" - wraz ze Skubasem,
  • "Pomóż mi",
  • "Nie całuj" - razem z Julią Wieniawą oraz Kubą Karasiem,
  • "Nie poznaję Cię".

Najważniejsze jest to, że Dawid wierzy we własne możliwości i ma wokół siebie ludzi, którzy pomagają mu w rozwoju kariery muzycznej. Z pewnością może to zaowocować powstaniem wielu hitów.

Dawid Tyszkowski - powiązani artyści & współpraca

Dawid mimo młodego wieku zdążył już współpracować z wieloma znanymi artystami. Duży udział miał w tym projekt o nazwie "Męskie Granie", chociaż Dawid jest na tyle zdolnym i wyjątkowym artysta, iż koledzy oraz koleżanki z branży chętnie zapraszają go do nagrania wspólnych utworów. Powiązani z Dawidem artyści to m.in.: Julia Wieniawa, Wiktor Waligóra, Kuba Karaś, Skubas, Lor, Dominika Płonka, Aga Bigaj, Arek Kłusowski, Błoto, Kasia Lins, Ofelia, Nita, Julia Rocka, Faustyna Maciejczuk, Chair, Verde, Zamilska, Frank Leen, Kamil Hussein, Paula Roma, Leszek Możdżer, Paulina Przybysz, Baasch, Bartek Królik, Natalia Przybysz czy też Organek.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Dawid Tyszkowski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Dawid Tyszkowski?

Miejscowości, w których Dawid Tyszkowski wystąpi w najbliższym czasie: Baranowo.

Z jakimi wytwórniami muzycznymi jest kojarzony Dawid Tyszkowski?
Dawid Tyszkowski jest kojarzony przede wszystkim z jedną wytwórnią muzyczną - FONOBO Label.
Z jakimi artystami współpracował/powiązany jest Dawid Tyszkowski?
Dawid Tyszkowski współpracował/jest powiązany z takimi artystami, jak: Julia Wieniawa, Wiktor Waligóra, Kuba Karaś, Skubas, Lor, Dominika Płonka, Aga Bigaj, Arek Kłusowski, Błoto, Kasia Lins, Ofelia, Nita, Julia Rocka, Faustyna Maciejczuk, Chair, Verde, Zamilska, Frank Leen, Kamil Hussein, Paula Roma, Leszek Możdżer, Paulina Przybysz, Baasch, Bartek Królik, Natalia Przybysz czy też Organek.
W jakich projektach uczestniczy Dawid Tyszkowski?
Artysta uczestniczy w projekcie "Męskie Granie".
W jakich miastach występował i pojawi się Dawid Tyszkowski?
Dawid występował już m.in. w Poznaniu oraz Chorzowie, a w niedalekiej przyszłości wystąpi w Łodzi oraz Lublinie.
Jakie albumy i utwory ma na swoim koncie Dawid Tyszkowski?
Artysta ma na swoim koncie EP-kę o nazwie "Nadal nie śpię" oraz takie utwory, jak: "Zepchnij mnie", "Koszulka", "Tlen" - ten utwór wykonuje również razem z Wiktorem Waligórą, "Odlot", "Co i tak nadejdzie" - wraz ze Skubasem, "Pomóż mi", "Nie całuj" - razem z Julią Wieniawą oraz Kubą Karasiem czy też "Nie poznaję Cię".

Fani lubią też

Zobacz też