Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejopener-festivalrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Kasia Świętach i Daniel Yakisniy

Kasia Świętach i Daniel Yakisniy

Kasia Świętach i Daniel YakisniyOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zwycięzcy 3. edycji LEGO® Masters Polska. Oboje swój talent w dziedzinie sztuki i kreatywność wykorzystują prowadząc studio tatuażu.

Kasia jest tatuażystką od 2010 roku, najbardziej rozpoznawalną osobą na Podhalu w swojej dziedzinie, która inspiracje w życiu czerpie z animacji, natury oraz otaczającego jej świata. Dzięki swojej pasji do tworzenia zdobyła tytuł LEGO® Masterki w Polsce.GWIAZDA klockoMANIA - Największego wydarzenia dla fanów LEGO® w Polsce.

Daniel to tatuażysta-architekt doceniony wieloma nagrodami i znany w branży od 12 lat. Legendy głoszą że pierwszą dziarę Chuck Norris wykonał właśnie u Daniela w dniu swoich urodzin. Po skończonych studiach architektonicznych zrozumiał że woli pracę z ludźmi a nie z pustakami. Daniel jest fanem lat 90tych i mangi co doskonale odzwierciedla w swoich pracach. Obecnie mieszka na Podhalu gdzie wspólnie z Kasią prowadzi studio tatuażu. Przebył długą drogę z rodzinnego miasta Charkowa by zwyciężyć w 3. edycji LEGO® Masters w Polsce. Ogromny fan motoryzacji i szybkiej jazdy. GWIAZDA klockoMANIA - Największego wydarzenia dla fanów LEGO® w Polsce.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też