Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Aula Widowiskowo-Konferencyjna im. Anny Wasilewskiej

Aula Widowiskowo-Konferencyjna im. Anny Wasilewskiej

Olsztyn, Ernesta Kościńskiego 11
Aula Widowiskowo-Konferencyjna im. Anny WasilewskiejOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej w Olsztynie to obiekt należący do Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Miejsce to doskonale sprawdza się w organizacji spektakli teatralnych, koncertów, prelekcji, projekcji filmowych oraz innych wydarzeń o charakterze kulturalnym. Sala posiada profesjonalne wyposażenie i jest przy tym niezwykle przestronna. Pod przystosowanymi do wymogów akustycznych ścianami została ukryta inteligentna sieć, która zapewnia funkcjonowanie infrastruktury zarówno sali koncertowej jak i kinowej, teatralnej i konferencyjnej.

Organizowane w Auli widowiskowo-konferencyjnej im. Anny Wasilewskiej wydarzenia to głównie spektakle teatralne, projekcje kinowe, koncerty, konferencje i inne interesujące inicjatywy kulturalne.

Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej – wydarzenia

Jeśli chodzi o odbywające się w Auli widowiskowo-konferencyjnej im. Anny Wasilewskiej koncerty to jednym z ciekawszych, które miały tam miejsce, był wieczór z muzyką krakowskim kompozytorów i wspaniałych polskich poetów, czyli "Krakowskie klimaty – Wójcicki, Rybotycka". Był to czas pełen zabawy i refleksji. W koncertach artyści wykonali piosenki krakowskich kompozytorów, między innymi Zygmunta Koniecznego, Zbigniewa Preisnera, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Andrzeja Zaryckiego, Zbigniewa Wodeckiego do słów wspaniałych poetów: Ewy Lipskiej, Leszka Aleksandra Moczulskiego, Michała Zabłockiego, Adama Asnyka, Jacka Cygana.

Innym wartym uwagi wydarzeniem był koncert z cyklu Winyle Tour, w ramach którego widzowie mieli okazję usłyszeć na żywo gwiazdy muzyki lat 80. i 90. Na scenie pojawiły się wtedy ikony polskiej sceny muzycznej, tacy jak Kobranocka, Sztywny Pal Azji oraz Róże Europy i wielu innych.

Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej – koncerty 

Wśród zaplanowanych w Auli widowiskowo-konferencyjnej wydarzeń warto wymienić m.in. koncert Małgorzata Ostrowska "Piękna Pani Meluzyna/40 lat na scenie". Jedna z najbardziej znanych i cenionych artystek polskiej sceny muzycznej od ponad 40 lat swoją muzyką i niepowtarzalnym stylem zachwyca miliony słuchaczy. Intrygująca, odważna i bezpretensjonalna Małgorzata Ostrowska w ramach swojego jubileuszu zaprezentuje na scenie swoje największe hity takie jak "Słowa", "Mister of America", "Gołębi puch" i oczywiście "Meluzyna", a także wiele więcej. Nie możecie tego przegapić!

Miłośnicy muzyki punkowej z pewnością wyczekują na świętowanie jubileuszu,zespołu KSU. Będzie elektrycznie, akustycznie a przede wszystkim wspominkowo. Legenda polskiego punk rocka wraz z gośćmi specjalnymi przypomną wszystkim swoje największe przeboje stworzone na przestrzeni 45 lat muzycznej działalności.

W nieco inny nastrój wprowadzą nas aktorzy, wystawiający spektakl komediowy Och-Teatru pod tytułem "Oszuści". Wysokiej próby komedia, zbudowana z intryg i sieci małych kłamstw między dwoma małżeństwami w średnim wieku i ich zakochanymi, wchodzącymi w dorosłe życie dziećmi. Wystąpią między innymi Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała i Beata Ścibakówna. Nie pozwól, aby ominął Cię ten niesamowity spektakl!

Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej – bilety

Oferowane przez Aulę widowiskowo-konferencyjną im. Anny Wasilewskiej bilety występują w bardzo korzystnych cenach. Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są do zakupu on-line poprzez serwis e-bilet. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wielkie emocje i niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych wrażeń. Daj się ponieść emocjom i kup swój bilet już teraz!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej?
Aula Widowiskowo-Konferencyjnej im. Anny Wasilewskiej znajduje się przy ulicy Ernesta Kościńskiego 11 w Olsztynie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej?
W Auli widowiskowo-konferencyjnej im. Anny Wasilewskiej odbywają się koncerty, występy kabaretowe, spektakle teatralne i wiele innych.
Kiedy została otwarta Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej?
Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej została otwarta już około 1957 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też