Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Auditorium Maximum w OLSZTYNIE

Auditorium Maximum w OLSZTYNIE

Olsztyn, Aleja Wojska Polskiego 13
Sprawdź wydarzenia
Auditorium Maximum w OLSZTYNIEOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Auditorium Maximum to centrum spotkań z kulturą i sztuką dla osób zamieszkujących Olsztyn i okolice Warmii. W budynku znajduje się sala audytoryjna na niemal 500 wygodnych miejsc, ze sceną o wymiarach 10,5 m x 7,20 m oraz 20 rzędami ponumerowanych krzesełek.

Auditorium Maximum w Olsztynie – spektakle i wydarzenia

Auditorium Maximum w Olsztynie posiada zaawansowane technologicznie nagłośnienie z mikrofonami stacjonarnymi i przenośnymi, rzutnik multimedialny oraz wentylację. Wszystko to, by zapewnić komfort uczestnikom konferencji, wydarzeń kulturalnych, koncertów i spektakli. Warto podkreślić, że istnieje możliwość podłączenia dodatkowego sprzętu nagłośnieniowego na imprezy rozrywkowe, które zapewni najwyższą jakość dźwięku w każdym miejscu na sali.

Auditorium Maximum w Olsztynie – wydarzenia i koncerty

Przestronne, komfortowe wnętrze, świetna akustyka i profesjonalne efekty świetlne to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać się na imprezy organizowane w Auditorium Maximum w Olsztynie. Bilety cieszą się dużą popularnością wśród fanów.

Jakie wydarzenia czekają na entuzjastów kultury w najbliższych miesiącach w Auditorium Maximum w Olsztynie? Bilety na takie występy jak: uwielbiane przez publiczność kabarety Ani Mru Mru, Hrabi czy formacja Paranienormalni wyprzedają się na pniu. Miłośnicy muzyki rodem z lat 70. z pewnością ucieszą się z rewii musicalowej Tribute to Abba, a fani jazzu nie mogą ominąć grudniowego koncertu Stanisława Soyki.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Auditorium Maximum w Olsztynie?
Auditorium Maximum należy do Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie. Usytuowane jest w północnej części miasta, przy Alei Wojska Polskiego 13 w sąsiedztwie olsztyńskiego Lasu Miejskiego. Przed powstaniem Auditorium w budynku znajdowało się Kino Grunwald.
Kiedy zostało wybudowane Auditorium Maximum w Olsztynie?
W 2003 r. olsztyński magistrat zawarł umowę z Wyższą Szkołą Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej na przejęcie budynku po dawnym Kinie Grunwald. Uczelnia zamierzała tam stworzyć ośrodek kultury studenckiej. Realizacji przeszkodził pożar, w latach 20003-2004 budynek przeszedł generalny remont i został zmodernizowany. Gmach przystosowano do uczelnianych potrzeb kulturalnych, dydaktycznych oraz reprezentacyjnych, przywracając jednocześnie przed pożarową, modernistyczną architekturę fasady i w ten sposób powstało dzisiejsze Auditorium Maximum w Olsztynie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Auditorium Maximum w Olsztynie?
W Auditorium Maximum w Olsztynie odbyły się znakomite wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, wśród których warto wymienić spotkanie z pisarzem i reżyserem teatralnym Antonim Liberą, spektakl komediowy pt. „Klub mężusiów” ze stołecznymi aktorami teatru Capitol z Warszawy czy koncert muzyki polskiej i węgierskiej zespołu kameralnego prof. Leszka Szarzyńskiego.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też