Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Scena Zgrzyt

Scena Zgrzyt

Olsztyn, F. Nowowiejskiego 15
Scena ZgrzytOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Scena Zgrzyt to projekt powstały w wyniku współpracy Browaru Warmia i Fabryki Kultury Zgrzyt. Misją tego miejsca jest przede wszystkim promowanie wydarzeń kulturalnych, które odbywają się na terenie Olsztyna. Organizatorzy zapewniają, że będzie odbywać się tutaj nawet kilkanaście imprez miesięcznie. Zapowiadane do tej pory na Scenie Zgrzyt wydarzenia to m.in. stand-upy, koncerty i eventy tematyczne.

Scena Zgrzyt – wydarzenia

Jakie eventy muzyczne organizuje Scena Zgrzyt? Jednym z ciekawszych wydarzeń, które miało tutaj w ostatnim czasie miejsce, był koncert Gooral "Wolno 2 Tour". Artysta już po raz kolejny zabrał fanów w organiczno-downtempową podróż, podczas której zaprezentował całkiem nowe utwory ze swojego repertuaru.

Mateusz Górny, znany jako Gooral, to urodzony w Bielsku-Białej producent muzyczny, który zasłynął dzięki oryginalnemu łączeniu dźwięków elektronicznych, drum’n’bassu i dubstepu z etniczną muzyką góralską. Artysta znany jest między innymi z takich utworów, jak "Karczmareczka", "Pod Jaworem", czy "W moim ogródecku".

Scena Zgrzyt – koncerty i stand-upy 2023

Jesień w Olsztynie będzie obfitować w wydarzenia i koncerty. 14 września miłośnicy spektakli kabaretowych mogli zobaczyć na żywo Marcina Zbigniewa Wojciecha, który zaprezentuje stand-up "SZTOS". Człowiek o wielu twarzach, stand-uper, aktor, kabareciarz – artysta ten znany jest w całej Polsce jako "pozytywny wariat", żywioł sceniczny oraz prawdziwa dusza towarzystwa.

Komik na scenie występuje od 17 lat i na swoim koncie ma już ponad 1700 występów. Marcin Zbigniew Wojciech jest także członkiem grup Stand-Up Night, Stand-Up Kraków oraz Kabaretu 44-200. Artysta pracował dodatkowo w RMF FM oraz Comedy Central. Jego nietuzinkowe poczucie humoru i żarty z pewnością urzekną niejedną osobę.

Scena Zgrzyt – bilety na koncerty

W grudniu na scenie pojawi się zespół Dziwna Wiosna, który zaprezentuje widowni swoje rockowe piosenki. Dawid Karpiuk, Łukasz Moskal i Wojtek Traczyk wstępowali dawniej razem jako Superhuman Like Brando. Artyści znani są z takich utworów, jak "Ostatnia noc lata", "Miłość bez końca", "Niepewność" czy "Stracone". Grupa powraca w nowej trasie koncertowej razem ze swoją drugą płytą. Zapraszamy do zakupu biletów drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Scena Zgrzyt?
Scena Zgrzyt znajduje się przy ulicy Feliksa Nowowiejskiego 15 w Olsztynie.
Jakie wydarzenia odbywają się na Scenie Zgrzyt?
Scena Zgrzyt organizuje różne wydarzenia masowe, takie jak koncerty, stand-upy czy imprezy tematyczne.
Kiedy została otworzona Scena Zgrzyt?
Scena Zgrzyt została otworzona na początku 2022 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też