Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Przystań Hotel & SPA

Przystań Hotel & SPA

Olsztyn, Żeglarska 4
Przystań Hotel & SPAOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Położona nad malowniczym brzegiem jeziora Ukiel w Olsztynie, Przystań Hotel SPA to jeden z najbardziej atrakcyjnych obiektów wypoczynkowych w regionie. Dobrze wykorzystane walory naturalne otaczające budynek, w połączeniu z nowoczesną architekturą, czynią Przystań Hotel SPA idealnym miejscem do organizacji wydarzeń kulturalnych i koncertów.

W skład obiektu zlokalizowanego nad największym jeziorem w Olsztynie wchodzi również 15 funkcjonalnych sal konferencyjnych i baza noclegowa dla 450 osób, które sprawiają, że organizowane w Przystani Hotel SPA wydarzenia biznesowe stoją na najwyższym poziomie.

Przystań Hotel SPA – wydarzenia specjalne dla każdego

Przystań Hotel SPA to kompleksowy obiekt wypoczynkowy w Olsztynie, który swoją ofertę kieruje do każdego, niezależnie od płci, wieku czy zainteresowań. Dla najmłodszych przygotowano między innymi “Kids Academy Ferie w Przystani Hotel Spa” – wydarzenie obejmuje wiele ciekawych aktywności, takich jak warsztaty kulinarne, turnieje gier planszowych, zajęcia sportowe, teatrzyk kukiełkowy czy kreatywne budowanie z klocków pod okiem coacha Lego Serious Play.

Przystań Hotel SPA dokłada wszelkich starań, aby obiekt był atrakcyjnym miejscem nie tylko latem, kiedy goście mają do dyspozycji leżaki, plażę i szereg rozrywek wodnych, ale również w sezonie zimowym. To właśnie w czasie, kiedy za oknem pada śnieg, w Przystani Hotel SPA można podziwiać magiczny, zimowy pejzaż jeziora Ukiel i relaksować się podczas masaży i nawilżających zabiegów przy ciepłym kominku.

Przystań Hotel SPA jest przyjazna również biznesmenom, dla których przygotowano specjalne zniżki na usługi gastronomiczne i zabiegi w hotelowym SPA, nowoczesne sale konferencyjne oraz szybkie, bezpłatne łącze internetowe. Rozbudowy pakiet biznesowy to jeden z głównych powodów organizowanych w Przystani Hotel SPA wydarzeń firmowych, targów, konferencji, wystaw czy pokazów.

Przystań Hotel SPA – koncerty i wydarzenia rozrywkowe

Mające miejsce w Przystani Hotel SPA koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie w sezonie letnim, kiedy to na plenerowej scenie artyści muzyczni umilają czas wypoczywającym gościom. Oprócz wydarzeń muzycznych na terenie obiektu organizowane są również animacje dla dzieci, pokazy taneczne i wiele innych atrakcji.

Nad jeziorem Ukiel, nieopodal Przystani Hotel SPA koncert w ramach 5. edycji Najlepszego Koncertu Świata 2022 zagrały największe gwiazdy disco polo, tacy jak Łobuzy, Top Girls, Extazy, Red Queen, Szpilki, Milano czy Bedi.

Przystań Hotel SPA – wydarzenia w nadchodzącym czasie

Wyjątkową dla Przystani Hotel SPA datą będzie Wielkanoc – w tym okresie dla gości przygotowano specjalną ofertę, obejmującą pasjonujące zabawy z animatorami, seanse familijnego kina, interaktywne spektakle teatralne i wiele więcej. Świętowanie tego wyjątkowego dnia przypieczętuje organizowany w sali bankietowej Przystani Hotel SPA koncert na żywo.

W dniach 15-17 sierpnia 2024 roku na okolicznych mieszkańców i turystów czeka 10. edycja Olsztyn Green Festival. Organizowane zaledwie kilkaset metrów od Przystani Hotel SPA wydarzenie jest prawdziwym rajem dla miłośników muzyki, rozrywki i przyrody, podczas którego odbędzie się 26 koncertów dla fanów ze świata hip-hopu, popu, muzyki alternatywnej oraz elektroniki.

Przystań Hotel SPA – bilety na wydarzenia

Przystań Hotel SPA w Olsztynie to doskonałe miejsce do wypoczynku zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym, które jest jednocześnie centrum niezapomnianych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Czekasz na koncert, który odbędzie się w okolicach Przystani Hotel SPA? Bilety na nadchodzące eventy zarezerwujesz już teraz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Przystań Hotel SPA?
Przystań Hotel Spa znajduje się nad największym jeziorem Olsztyna, przy ul. Żeglarskiej 4.
Jakie wydarzenia odbywają się w Przystani Hotel SPA?
Wśród organizowanych w Przystani Hotel SPA wydarzeń warto wyróżnić konferencje biznesowe, imprezy tematyczne, koncerty oraz festiwale.
Kiedy została otworzona Przystań Hotel SPA?
Przystań Hotel SPA została otworzona dla gości jesienią 2014 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też