Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Aquasfera – OSiR Olsztyn

Aquasfera – OSiR Olsztyn

Olsztyn, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69b
Aquasfera – OSiR OlsztynOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aquasfera to nowoczesne centrum rekreacyjno-sportowe zarządzane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. W skład obiektu wchodzą basen olimpijski, basen rozgrzewkowy, strefa rekreacyjna, klub fitness Planeta Formy, sklep sportowy AquaWave oraz podziemny parking.

Część sportowa obejmuje jeden z najnowocześniejszych basenów olimpijskich w Europie, basen do rozgrzewki i nauki pływania, trybunę dla ponad 1500 osób oraz trybunę dla zawodników. Udogodnienia te tworzą doskonałe warunki do organizacji zawodów pływackich oraz uprawiania sportu przez członków klubów pływackich i miłośników aktywności wodnych.

W basenie olimpijskim znajduje się unikalny ruchomy pomost, który w zależności od potrzeb pozwala na podział basenu na dwa mniejsze. Dodatkową atrakcją są dwa ruchome dna basenu o wymiarach 25 m x 10 m, które umożliwiają zmianę głębokości i funkcjonalności. Dzięki temu basen olimpijski może zostać przekształcony w dużą strefę rekreacyjną, gdzie można znaleźć część dla maluchów, dzieci i młodzieży, a także arenę do Aqua aerobiku oraz gier sportowych w wodzie. Tego rodzaju rozwiązania są dostępne w weekendy i popołudniami w dni powszednie. W pozostałych okresach basen olimpijski jest dostępny dla miłośników pływania i uczestników klubów sportowych.

Aquasfera Olsztyn – bilety na wydarzenia sportowe

Część rekreacyjna to basen wyposażony w liczne atrakcje, takie jak sztuczna rzeka, leżanki, masaże podwodne, bicze wodne, kaskada wodna i trzy jacuzzi. W tej części znajdują się również propozycje dla najmłodszych, takie jak brodzik dla dzieci, dwie zakręcone zjeżdżalnie o długości prawie 120 metrów oraz wiele akcesoriów do gier i zabaw dla całej rodziny. Dodatkowo, w cenie biletu można skorzystać z saun: dwóch suchych, mokrej, sauny infrared, słonecznej łączki, pryszniców wrażeń oraz orzeźwiającej studni lodowej.

W Aquasfera Olsztyn regularnie organizowane są także różnego rodzaju eventy, które dedykowane są najczęściej miłośnikom sportów wodnych. Bilety na olsztyńskie wydarzenia dostępne są w wygodnej sprzedaży elektronicznej.

Aquasfera Olsztyn – wydarzenia

Z wydarzeń przygotowanych przez Aquasfera Olsztyn chętnie korzystają osoby planujące organizację imprezy urodzinowej. W obiekcie wyprawiane są eventy z myślą zarówno o dzieciach, jak i dorosłych, którzy kochają wodne szaleństwo. Co więcej, Aquasfera Olsztyn oferuje dodatkowo szereg animacji, zabaw i konkursów z niespodziankami dla jubilata i uczestników imprezy. Bilety wstępu do obiektu występują w różnych wariantach – warto więc wcześniej uzgodnić rezerwację miejsca z pracownikiem działu obsługi klienta.

Jakie jeszcze atrakcje organizuje Aquasfera Olsztyn? Wydarzenia sportowe za każdym razem przyciągają masę entuzjastów wodnej rozrywki. Mieszkańcy miasta mogą wziąć udział w różnorodnych formach zajęć w ramach zakupionego biletu wstępu. Proponowane przez organizatorów animacje dedykowane są każdej osobie, która chce zadbać o swoją kondycję. Z zajęć tych chętnie korzystają kobiety w ciąży, seniorzy czy osoby cierpiące na nadwagę czy otyłość. Tego rodzaju aktywności pomagają m.in. w wysmukleniu sylwetki, redukcji cellulitu, usuwaniu toksyn, spalaniu tkanki tłuszczowej czy wzmacnianiu i uelastycznianiu mięśni.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aquasfera Olsztyn?
Aquasfera znajduje się w Olsztynie przy Alei Marszałka Józefa Piłsudzkiego 69B.
Jakie wydarzenia odbywają się w Aquasferze Olsztyn?
Aquasfera Olsztyn organizuje m.in. naukę pływania, aqua animacje czy imprezy urodzinowe. Bilety wstępu na teren obiektu dostępne są w różnych wariantach cenowych.
Kiedy została otworzona Aquasfera Olsztyn?
Obiekt rozpoczął działalność w 2012 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też