Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Aktywny Czas

Aktywny Czas

Olsztyn, Ulica J. Piłsudskiego 54
Sprawdź wydarzenia
Aktywny CzasOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Studio gimnastyczne Aktywny Czas to miejsce pełne aktywności i rozwojowej zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych dzieci. Placówka mieści się przy alei Józefa Piłsudskiego 54 w Olsztynie w województwie warmińsko-mazurskim i oferuje zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej dla dzieci już od 3 roku życia. Jest idealnym miejscem na aktywne urodziny oraz wynajem sali na różnego rodzaju imprezy.

Zajęcia pod okiem doświadczonej Pani Magdaleny Przyborowskiej-Świderskiej zapewniają wszechstronny rozwój fizyczny i umysłowy dla uczestników w każdym wieku. Aktywny Czas oferuje także profesjonalne wsparcie i przygotowanie w dziedzinie stretchingu i akrobatyki, dostosowane do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.

 

Aktywny Czas — wydarzenia i atrakcje

Akrobatyka, gimnastyka i zabawa to synonimy studia Aktywny Czas. Wydarzenia odbywają się regularnie – są to między innymi zajęcia dedykowane dla klubów sportowych i sekcji dyscyplin sportowych czy warsztaty z gimnastyki. Możliwe jest również wynajęcie sali na urodziny dla dzieci. Zabawy urodzinowe to pełne energii i radości imprezy, podczas których dzieci bawią się aktywnie pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu i animatorów. Przygotowane przez zespół Aktywnego Czasu niespodzianka dla jubilata, kolorowe balony i ozdoby ucieszą małych uczestników zabawy. Dla rodziców zapewniona jest kawa i herbata.

Działalność placówki to nie tylko same ćwiczenia. Na stronie internetowej znajdziesz także wartościowe porady dotyczące zdrowego stylu życia oraz przepisy na posiłki i koktajle, które pomogą Ci zadbać o swoje zdrowie i kondycję. Z uwagi na ferie zimowe organizowane są specjalne zajęcia codziennej gimnastyki dla dzieci, dzięki którym dzieci podczas wolnego czasu spędzają czas aktywnie.

 

Sport i gimnastyka szybko stają się pasją najmłodszych, które wybierają ruch i zdrowy sposób spędzania czasu zamiast ekranu smartfona czy tabletu. To szczęśliwy moment dla rodzica widząc swoją pociechę szczęśliwą, pełną zapału i sportowego apetytu. Zdrowie jest bardzo istotne, a dbając o ruch i rozwój fizyczny od najmłodszych lat, człowiek zapewnia sobie lepszą formę i zdrowsze życie w dorosłości.

 

Aktywny Czas — bilety i rezerwacje

Poza bezcennymi poradami i przepisami ze strony internetowej działalności dowiesz się jaki rodzaj zajęć odbywa się w określonym czasie oraz poznasz informacje dotyczące zapisów, współpracy i rezerwacji miejsca do organizacji urodzin dla dzieci. W przypadku wydarzeń wymagających biletu wstępu odwiedź portal eBilet.pl, gdzie dowiesz się o nadchodzących eventach w Aktywny Czas. Bilety rezerwowane z wyprzedzeniem pozwolą Ci zagwarantować sobie uczestnictwo w zaledwie kilka chwil.

 

Istotnym wymogiem uczestnictwa w zajęciach jest licencja zawodnika. Jest to bardzo prosta procedura, a wszystkie niezbędne szczegóły znajdują się na stronie www. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty, głównie w godzinach popołudniowych – poza sobotami, kiedy to placówka gości młodych entuzjastów sportu już od godziny 9:00.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aktywny Czas?
Placówka mieści się na pierwszym piętrze przy alei Józefa Piłsudskiego 54 w Olsztynie, w województwie warmińsko-mazurskim.
Jakie wydarzenia odbywają się w ramach działalności Aktywny Czas?
Regularnie organizowane są zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej dla dzieci i dorosłych, urodziny dla dzieci oraz wydarzenia dedykowane klubom i sekcjom sportowym.
Kiedy został otworzony Aktywny Czas?
Aktywny Czas działa od 2015 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też