Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco

Olsztyn, Hugona Kołłątaja 15
Ristorante Da Andrea Casa del ProseccoOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Położona w samym sercu olsztyńskiej starówki, Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco to restauracja z wyśmienitą kuchnią włoską i profesjonalną obsługą. Dogodna lokalizacja tego klimatycznego lokalu sprawia, że od lat jest on miejscem spotkań lokalnych smakoszy i turystów z różnych części Polski. Mające miejsce w Ristorante Da Andrea Casa wydarzenia oprócz pysznego jedzenia, oferują świetną zabawę w przyjaznej atmosferze.

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco – wydarzenia specjalne

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco łączy ludzi za pomocą jedzenia – to w tym miejscu 11 czerwca 2021 roku odbyły się Szybkie Randki organizowane przez firmę Dream Date. Podczas wydarzenia zainteresowane osoby mogły spotkać się z innymi uczestnikami w poszukiwaniu swojej drugiej połówki.

Wśród odbywających się w Ristorante De Andrea Casa del Prosecco wydarzeń warto wyróżnić również imprezy tematyczne, do których należy między innymi Wieczór Toskański. W sierpniu 2019 roku goście lokalu mogli spróbować krwistego steka po florencku – Bistecca alla Fiorentina – przyrządzonego z najlepszego wołowego mięsa.

Świetną okazją do odwiedzenia Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco był obchodzony 9 lutego Międzynarodowy Dzień Pizzy. Tego dnia w Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco można było skosztować tradycyjnej pizzy al taglio, czyli pizzy na kawałki.

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco – koncerty i imprezy tematyczne

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na wysokiej jakości potrawy z włoskiej kuchni, ale również różnorodne koncerty, wydarzenia rozrywkowe i inicjatywy kulturalne. Przykładowo, 28 lutego 2020 roku w Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco koncert zagrał DJ Adam – w tym dniu lokal zdominowały największe hity zespołu Abba i inne przeboje z lat 70. Organizowane przez Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco wydarzenie było wyjątkowym wieczorem karnawałowym z animacjami i nauką tańca z instruktorem salsy.

W Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco koncerty często nawiązują do włoskiego stylu – tak było podczas imprezy Ciao Bella zorganizowanej w pierwszy weekend lipca 2019 roku. Podczas wydarzenia przewidziano wiele atrakcji, specjalne menu i atrakcyjne rabaty na włoskie dania, napoje oraz przekąski.

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco – wydarzenia w najbliższym czasie

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco w Olsztynie to miejsce przyjazne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. To w tym miejscu regularnie organizowane są imprezy tematyczne nawiązujące do Włoch, koncerty lokalnych artystów i tym podobne inicjatywy kulturalne. W Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco wydarzenia dla najmłodszych organizowane są w każdą niedzielę – na małych gości czekają kreatywne animacje, podczas których mogą oni wcielić się w prawdziwych artystów i stworzyć swoje własne dzieła sztuki.

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco – bilety na wydarzenia

Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco to autentyczna restauracja włoska w centrum olsztyńskiej starówki, w której nie tylko skosztujesz kuchni z Italii, ale również poznasz kulturę i tradycję tego śródziemnomorskiego kraju. Nie zastanawiaj się długo i poczuj klimat Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco – bilety na nadchodzące wydarzenia specjalne zarezerwujesz już teraz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco?
Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco znajduje się w Starym Mieście w Olsztynie, przy ul. Hugona Kołłątaja 15.
Jakie wydarzenia odbywają się w Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco?
Odbywające się w Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco to przede wszystkim tematyczne imprezy, koncerty i animacje dla dzieci.
Kiedy zostało otworzone Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco?
Ristorante Da Andrea Casa del Prosecco zostało otworzone w 2018 roku – właścicielem restauracji jest pochodzący z małego, włoskiego miasteczka Andrea Marsura.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też