Kinny Zimmer

Kinny Zimmer

Kinny Zimmer to artysta młodego pokolenia, który urodził się w 1999 roku. To polski raper, piosenkarz i autor tekstów. Choć jego popularność zaczęła się dopiero w 2020 roku, jest jednym z najbardziej obiecujących artystów. Kinny Zimmer to pseudonim artystyczny Wiktora Jakowskiego. Co ważne, ten młody artysta pomimo krótkiego stażu w branży muzycznej może pochwalić się występami ze Szpakiem, White 2115 oraz Białasem. Trudno jest o uzyskanie wielu informacji na jego temat, ze względu na ochronę prywatności, do której dużą wagę przywiązuje artysta. W sieci raczej nie znajdziemy wywiadów z jego udziałem, dlatego pozostaje uważne śledzenie jego kanałów w mediach społecznościowych.

Kinny Zimmer - kariera muzyczna

Kinny Zimmer  to artysta, który swoją rozpoznawalność zawdzięcza singlowi "Rozmazana Kreska". To właśnie ten utwór stał się niewątpliwym hitem TikToka, a w serwisie YouTube w jeden miesiąc odtworzono go ponad 11 milionów razy. To niewątpliwy sukces piosenki i samego rapera, który zyskał szerokie grono fanów i stał się rozpoznawalny. Wiktor Jankowski, bo tak inaczej nazywa się raper, współpracował z wytwórnią Gugu Label. Odpowiada za nią Szpaku, z którym Kinny Zimmer wydał utwór "Jadę nocą na Mazurach". Ogromną popularność Kinny Zimmer zawdzięcza współpracy z młodym raperem Alanem. Nagrana wspólnie piosenka "Bonfire" zyskała świetny odbiór wśród fanów. Dzięki temu podpisał kontrakt z Labelem, a jego pierwszy singiel pod jej skrzydłami to "Benz-Dealer" z udziałem Quebonafide. Artysta stał się również uczestnikiem SBM Starter 2021, gdzie wydał utwór "Jazda" oraz słynny singiel "Rozmazana Kreska". To właśnie akcja SBM Starter miała na celu promowanie młodych i utalentowanych raperów, a taki właśnie jest Kinny Zimmer.

 

Kinny Zimmer pracował przy wielu projektach np. "Diamentowy Las" z Białasem i White 2115. Brał udział w tworzeniu bitów na ich płytę np. przy utworach "Mutanci", "Korzenie w Bagnie" i "Diamentowy Las". Raper nie bez powodu uznawany jest za gwiazdę. To właśnie on samodzielnie pisze teksty, tworzy bity i teledyski, a dodatkowo realizuje wokale. 

 

W 2020 roku, dokładnie jesienią do sieci trafił singiel "Ikea", który zapowiada jego nową płytę "SadBoy, Chłopak z Sadu". Znajdziemy na niej wiele różnorodnych brzmień np. bardzo spokojny utwór "Po jabłkach. To również album obfitujący w wiele współprac z różnorodnymi gośćmi, dlatego jest niewątpliwą zagadką dla fanów, którzy wprost wyczekują na jego nowe utwory.

 

Co ważne, artysta może pochwalić się ogromną popularnością wśród słuchaczy, gdyż na Spotify przegania nawet największe gwiazdy. Jest chętnie słuchany przez fanów, a jego popularność nie przestaje rosnąć. Zadziwia kolejnymi produkcjami, które spotykają się ze świetnym odbiorem środowiska muzycznego i fanów. 

 

Pomimo młodego wieku, Kinny Zimmer spotyka się z niesamowicie pozytywnym odbiorem fanów. Jego koncerty są wręcz oblegane, a bilety sprzedają się wyjątkowo szybko. Dziennikarze muzyczni stale chcą przeprowadzać z nim wywiady, jednak raper niechętnie angażuje się w działalność medialną. Zamiast udzielać wywiady, chętnie udziela się w sieci, na swoich profilach w mediach społecznościowych. Niestety swoje życie prywatne Kinny Zimmer otacza aurą tajemniczości, dlatego jego fani często poszukują różnorodnych informacji na jego temat.

Kinny Zimmer - wygląd rapera

Jednym ze znaków rozpoznawczych rapera jest jego wygląd. To właśnie blond włosy i charakterystyczna grzywka sprawiają, że artysta ten rozpoznawany jest nie tylko przez młodzież. Oczywiście to nie tylko wygląd decyduje o jego popularności, ale naturalny talent i charyzma. Dzięki temu odniósł niewątpliwy sukces oraz oceniany jest jako obiecujący artysta młodego pokolenia. To raper, przed którym otwierają się drzwi do prawdziwej kariery muzycznej. Co ważne, jego talent muzyczny, a także teksty piosenek sprawiają, że bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Ogromna rozpoznawalność rapera jest zauważalna na jego portalach w mediach społecznościowych, gdzie śledzi go mnóstwo fanów, oczekując na nowe informacje i projekty muzyczne. Trudno powiedzieć więcej o jego życiu prywatnym czy wyglądzie, gdyż artysta nie wiele wypowiada się w mediach. Pozostaje więc czekać na dalszy rozwój jego kariery.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Kinny Zimmer: Julia Wieniawa, Żabson, Chillwagon, Phunk'ill, Borixon, Słoń, Parcels, Olszakumpel, PRO8L3M, Qry, Przyłu, Kizo, Guzior, Tede, Asthma, Otsochodzi, Rosalie, Trill Pem, Dziarma, Gruby Mielzky, CatchUp, Jacuś, Bonson, Bedoes, Margaret, KęKę, OKI, Miły ATZ, Avi x Louis Villain, Halsey, Pawbeats, Mimi Webb, Dwa Sławy, Taco Hemingway, Paluch, Malik Montana, Białas, Sokół, White 2115, Smolasty, Future, Włodi, Sobel, Young Leosia, Kabe, Jan - rapowanie, Diho, Kaz Bałagane, Nypel, Buszu, O.S.T.R., Lewis Capaldi, Janusz Walczuk, Kukon, Kalush Orchestra, Ava Max, Skepta, Małach / Rufuz, Wac Toja, Pezet, Anne-Marie, The Game, Zetha, Sarius, Miszel, Zdechły Osa, ERO, Gibbs, OIO, Reto, Mr. Polska, Oliwka Brazil,

 

 

 

Źródło zdjęcia: YouTube

Kinny Zimmer - Frequently Asked Question

  • Kinner Zimmer to pseudonim artystyczny rapera. Normalnie nazywa się Wiktor Jankowski.
  • Artysta urodził się w 1999 roku.
  • Pierwszy singiel artysty i jeden z najpopularniejszych artysty nosi nazwę "Rozmazana Kreska".
  • Pierwszy album rapera to "SadBoy, Chłopak z Sadu".
  • Kinny Zimmer współpracował z Quebonafide, Białasem i White 2115.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Kinny Zimmer
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Past events

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/