Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Stachursky

Stachursky

StachurskySzczegółyOpisWydarzeniaStachursky - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
58 lat
data urodzenia:
26.01.1966
miejsce urodzenia:
Czechowice-Dziedzice
dyscyplina:
piosenkarz
social media:

Opis

Jacek Stachursky to jedna z najbardziej popularnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Z 25-letnim doświadczeniem na scenie Jacek Stachursky jest artystą, który nieustannie zaskakuje swoich fanów nowoczesnym obliczem polskiej muzyki.

 

Jacek Stachursky w latach 80. był wokalistą rockowego zespołu Eve, który później przeistoczył się w Eve Boys. Po pięciu latach zespół jednak zawiesił działalność. Stachursky w późniejszym czasie był prezenterem radiowym w lokalnym radiu w Pszczynie, gdzie zaistniał pod pseudonimem Stachursky, obranym od nazwiska jego wieloletniej znajomej. W 1994 roku ukazała się jego piosenka „Taki jestem”, która była również pierwszym singlem z płyty wydanej o takim samym tytule.

Kariera Jacka Stachurskiego

Do tej pory ukazało się 10 płyt Jacka Stachurskiego i wszystkie odniosły komercyjny sukces. Każdy z jego krążków zawiera dużą dawkę przebojowej muzyki. Największą pasją Jacka Stachurskiego jest miłość do muzyki, jest specjalistą od kumulowania pozytywnej energii, którą przekazuje na koncertach.

 

Koncerty Jacka Stachursky’ego to wyjątkowe przeżycie artystyczne, charakteryzujące się niezwykłą żywiołowością i gigantyczną dawką pozytywnej energii, to niepowtarzalne widowisko ze wspaniałą oprawą oświetleniową i wizualną. Muzyka Stachurskiego łączy różne grupy odbiorców – słuchaczy w wieku średnim, którzy doceniają rockowo-popowe oblicze artysty, ale i młodych.

Utwory Jacka Stachurskiego 

Do jego utworów przyciąga nowoczesna część dyskografii, z elektronicznymi beatami i surrealistycznymi tekstami. Dzięki popularnym przebojom takim jak: "Typ niepokorny", "Zostańmy razem", "Jesteś moim przeznaczeniem", "Z każdym Twym oddechem", a także utworom "Jedwab" i “Kocham Cię Kochanie Moje” w jego osobistej interpretacji i innym przebojom. Artysta zdobywa sympatię publiczności w każdym wieku a koncert zapada na długo w pamięci wszystkich uczestników. Jacek Stachursky nie zwalnia tempa - wprost przeciwnie - szykuje dla wszystkich kolejne niespodzianki. A jak Jacek szykuje niespodzianki, to naprawdę warto czekać…

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Stachursky - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Stachursky?

Miejscowości, w których Stachursky wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Czy koncert Stachurskiego można zobaczyć również online?
Tak, Stachursky wystąpi już 18 wrzęsnia w ramach cyklu koncertów VOD Artysta też człowiek.
Jak długo jest aktywny kod na koncert Stachurskiego w ramach cyklu koncertów Artysta też człowiek?
Kod na koncert Stachurskiego ważny jest przez 24 godziny od chwili aktywacji.

Fani lubią też

Zobacz też