Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Tate McRae

10.05.2024 Warszawa

Organizator: Live Nation

Tate McRaeBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Tate McRae
piątek
10.05.2024
18:00

Tate McRae

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

Tate McRae w Polsce! Artystka wystąpi 10 maja 2024 roku w Warszawie w ramach trasy promującej drugi album "THINK LATER".

Podana g. 18:00 to godzina otwarcia bram.

Tate McRae Think Later Tour

Tate McRae, zdobywczyni multiplatynowej płyty za swój pierwszy album, ogłosiła drugie wydawnictwo "THINK LATER", które ukaże się 8 grudnia. "THINK LATER" prezentuje najnowszy singiel "greedy", który przyniósł gwieździe jej pierwszy #1 na globalnej liście Spotify i #3 w top 10 na liście Billboard Global 200.

W przyszłym roku Tate wyruszy w swoją pierwszą światową trasę koncertową "THINK LATER TOUR" obejmującą 53 koncerty w Europie, Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii. Przygotowane przez Live Nation tournée rozpocznie się w środę 17 kwietnia w Dublinie (Irlandia) w 3Olympia Theatre, a zakończy koncertem w Wellington (Nowa Zelandia) w TSB Arena w czwartek 21 listopada. charlieonnafriday dołączy do Tate jako support na wszystkich występach w Europie, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii.

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też