Brave

Brave

Brave to polski DJ i producent muzyczny, który tworzy muzykę z pogranicza takich gatunków jak dance i house. Szerszej publice dał się poznać po wypuszczeniu własnej interpretacji legendarnego hitu Stevie Wondera "I Just Called To Say I Love You", która stała się niezwykle popularna. Od tej pory można było usłyszeć artystę w niemalże każdej stacji radiowej. Obecnie tworzy kolejne utwory oraz występuje na festiwalach muzycznych.

Historia Brave

Brave, a w zasadzie Wojciech Grylewicz, urodził się w 1991 roku. Szersza publika usłyszała o nim dopiero w 2018 roku, kiedy to z pomocą wytwórni C-Wave Records wydał remiks popularnego utworu Stevie Wondera "I Just Called To Say I Love You", który stał się ogromnym hitem. Był puszczany w wielu stacjach radiowych oraz telewizyjnych. W samym serwisie YouTube nabił aż prawie 7 milionów wyświetleń. Za sukces utworu przede wszystkim odpowiada doskonały remiks. Z pewnością wiatru w żagle dodał mu jednak także fakt, że na teledysku do utworu występuje Ola Ciupa - znana polska influencerka. Singiel "I Just Called To Say I Love You" szybko pokrył się platyną i zyskał miano przeboju lata.

 

Od tego momentu kariera Brave nabrała prawdziwego rozpędu. Artysta otrzymał statuetkę Polsat Hit Festival w kategorii "Radiowy Hit Roku". Ponadto jego kompozycje muzyczne możemy także usłyszeć w motywie przewodnim jednego z najbardziej popularnych reality show w Polsce, czyli "Love Island".

 

Sam Brave aktywnie działa w social mediach, gdzie obserwują go tysiące osób. Na samym Facebooku śledzi go ponad 12 tysięcy osób. Instagram artysty przyciągnął natomiast ponad 11 tysięcy followersów. W mediach społecznościowych Brave dzieli się z fanami relacjami z koncertów, informacjami o nadchodzących występach, tym, jak tworzy oraz codziennym życiem.

Brave - dorobek muzyczny

Brave jeszcze nie ma na swoim koncie albumu studyjnego. Ciągle wydaje jednak single, które cieszą się ogromną popularnością. Wciąż współpracuje z wytwórnią C-Wave Records, w ramach której powstał hitowy remiks "I Just Called To Say I Love You". Poza nim światło dzienne ujrzały także takie kompozycje muzyczne artysty jak m.in.:

 • "Happy Ever After";
 • "I Wanna Be Here";
 • "Like A Ghost";
 • "Flames of Love";
 • "I'm Done".

Każdy z powyższych utworów ma więcej niż 100 tys. wyświetleń tylko w samym serwisie YouTube. Niektóre z nich wygenerowały znacznie większy zasięg, np. "I Just Called To Say I Love You" - 6,9 miliona, "Flames of Love" - 15 milionów czy "Happy Ever After" - ok. 850 tysięcy. Twórczość Brave cieszy się więc bardzo dużą popularnością.

Występy i koncerty Brave

Brave cały czas daje koncerty oraz występuje na festiwalach muzycznych. Doskonale wie, w jaki sposób zabawić i zaangażować publiczność tak, aby jak zaczarowana bujała się do remiksów najnowszych hitów. Nic więc dziwnego, że jego występy przyciągają tłumy. Do tej pory mogliśmy go zobaczyć m.in. na Polsat SuperHit Festival w Sopocie.

 

Dla fanów muzyki tanecznej, a może i samego Brave, mamy doskonałą wiadomość. Artysta już teraz zapowiedział i ogłosił na swoim fanpage'u na Facebooku, że weźmie udział w tegorocznej edycji LOVE Ustka Festival, który odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2022 roku na Plaży Wschodniej w Ustce. Koncert Brave został zaplanowany na pierwszy dzień wydarzenia na godzinę 15:00. Bilety wciąż są dostępne już od zaledwie 39 zł, więc nie warto zwlekać z zakupem.

Z kim współpracuje Brave?

Choć swój flagowy utwór Brave wypuścił samodzielnie i większość swoich singli tworzy w pojedynkę, to podejmuje także współprace z innymi artystami. Do tej pory można go było zobaczyć w towarzystwie takich znanych osób jak:

 • DJ Slavic - znana influencerka Ola Ciupa, która wystąpiła na teledysku do remiksu "I Just Called To Say I Love You";
 • Kubańczyk - producent muzyczny, który razem z Brave oraz wcześniej wspomnianą DJ Slavic stworzył utwór "Kolejne Lato";
 • MOKA - we współpracy artystów powstał utwór "I'm Done",
 • Beathunter - we współpracy artystów powstał utwór "Like A Ghost";
 • Patrick Velleno - we współpracy artystów powstał utwór "Happy Ever After".

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Brave: C-Bool, Skytech, Tribbs, Dawid Kwiatkowski, Bryska, Red Lips, Sanah,

 

Brave - Często zadawane pytania

 • Prawdziwe imię i nazwisko Brave to Wojciech Grylewicz.
 • Brave urodził się w 1991 roku, a więc w 2022 roku skończy 31. lat.
 • Brave nie ma na swoim koncie jeszcze żadnego albumu studyjnego. Wydaje jednak single, które cieszą się ogromną popularnością. Najbardziej rozpoznawalnym z nich jest interpretacja piosenki Stevie Wondera "I Just Called To Say I Love You", która została wydana przez wytwórnię C-Wave Records.
 • Do tej pory Brave można było zobaczyć w towarzystwie takich znanych osób jak DJ Slavic, Kubańczyk, MOKA, Beathunter czy Patrick Velleno.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Brave
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/