Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Kubańczyk

Kubańczyk

Sprawdź wydarzenia
KubańczykSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
29 lat
data urodzenia:
14.03.1995
miejsce urodzenia:
Szczecin
dyscyplina:
raper, piosenkarz, osobowość internetowa, freak fighter
social media:

Opis

Wiele osób, zwłaszcza tych młodszych może kojarzyć Kubańczyka jako Ochroniarza z filmów, zamieszczanych kilka lat temu na kanale o nazwie Kruszwil. Jeszcze inni znają go jako popularnego polskiego influencera oraz zawodnika Fame MMA, w którym stoczył już kilka wygranych walk. Przede wszystkim Kubańczyk jest jednak raperem, który wielokrotnie podkreślał, że to tworzenie muzyki jest dla niego najważniejsze. W tym artykule zdradzimy podstawowe informacje o Kubańczyku, prześwietlimy jego dotychczasową karierę, sprawdzimy dorobek muzyczny tego artysty, a także odpowiemy na kilka najciekawszych pytań na jego temat.

Kubańczyk - podstawowe informacje o artyście

Kubańczyk to polski raper, influencer i amatorski zawodnik MMA. Kubańczyk, a właściwie Jakub Flas urodził się 14 marca 1995 roku w Szczecinie. Flas związany jest prywatnie z Olą Ciupą – modelką i prezenterka telewizyjną.

Kariera Kubańczyka

Pierwszym krokiem w karierze Kubańczyka było założenie konta w popularnym serwisie internetowym Youtube w 2010 roku. Zanim jednak Kubańczyk wrzucił na swoje konto pierwsze filmiki, minęło sporo czasu. Pojawiły się one bowiem dopiero w 2012 roku. Początkowo Flas skupił się na pokazaniu na filmikach tego, jak gra na gitarze. Swoją wielką pasję do rapu odkrył za sprawą producenta muzycznego Pawbeatsa. Pawłowski nawet doradził mu zakup klawiatury MIDI. Pierwszą EP-ką wydaną przez Kubańczyka była płyta "Dzień po dniu". Dostała ona miano Białego Kruka, oznaczającego coś niezwykle rzadkiego i unikatowego. Nic w tym dziwnego, gdyż płyta została wydana jedynie w nakładzie 200 sztuk, a obecnie jej ceny na rynku wtórnym dochodzą nawet do 1500 zł.

 

Aby przebić się do szerszego grona odbiorców i znacznie powiększyć swoje zasięgi, Kubańczyk zdecydował się w 2019 roku dołączyć do popularnego polskiego twórcy internetowego Kruszwila i jego ekipy. Razem z nimi występował w reżyserowanych produkcjach, tworzonych na youtubowy kanał Kruszwila, wcielając się w postać Ochroniarza. Z czasem Jakub zaczął pomagać Kruszwilowi i nie tylko poprzez tworzenie dla nich kawałków muzycznych.

 

Po jakimś czasie Kubańczyk postanowił odejść z ekipy Kruszwila i przeprowadził się do Warszawy. Nawiązał współpracę z wytwórnią muzyczną Step Records i 29 maja 2020 roku wydał swój drugi album muzyczny pt. "Cały ja". Niecały rok później, bo 2 kwietnia 2021 roku ukazała się kolejna płyta rapera o nazwie "Młody kot", w której Kubańczyk zdradza wiele swoich przemyśleń i przeżyć, które towarzyszyły mu w trakcie jego całej kariery. Podobnie, jak "Cały ja" płyta zyskała wielką popularność i uznanie u fanów rapera. Jesienią tego samego roku Kubańczyk wydał swoją czwartą płytę pt. "Dzień po dniu 2", nawiązującą do jego pierwszej EP-ki. Cały album utrzymany jest w wakacyjnym klimacie, a fani rapera mogą na nim odnaleźć wszystko to, z czego młody twórca muzyczny słynie.

 

Ważną część w życiu Kubańczyka stanowi także sport, a konkretnie MMA. Flas od 2019 roku związany jest z federacją "Fame MMA", organizującą gale freak fightów. Swoją pierwszą walkę stoczył 22 czerwca 2019 roku, nokautując w pierwszej rundzie samego włodarza organizacji Michała "Boxdela" Barona. Kubańczyk dodatkowo stoczył w federacji dwie walki. Z Mateuszem Łapotem i Marcinem Malczyńskim. Obie wygrał, zdobywając tym samym pas mistrzowski federacji, ale problemy ze zdrowiem sprawiły, że musiał do 2023 roku zawiesić swoje uczestnictwo w walkach MMA.

Dorobek Kubańczyka

Dorobek Kubańczyka jest całkiem imponujący i składa się z następujących albumów muzycznych:

  • "Dzień po dniu
  • "Cały Ja
  • "Młody kot
  • "Dzień po dniu 2"

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Kubańczyk: Cyprex, Karolina Lizer, Skytech, Emdi, Kaen, DJ Kuba & Neitan, Gromee, Matys, Tribbs, Wac Toja, Viki Gabor, Smolasty, Fafaq, Bryska,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak naprawdę nazywa się Kubańczyk?
Kubańczyk jest pseudonimem, pod którym kryje się Jakub Flas. Dla niektórych osób może być on znany również pod pseudonimem Ochroniarz.
Ile lat ma Kubańczyk?
Kubańczyk urodził się 14 marca 1995 roku, co oznacza, że w tym roku skończył on 27 lat.
Dlaczego Kubańczyk nie walczy już w Fame MMA?
Kubańczyk po raz ostatni zawalczył w oktagonie w 2021 roku, gdy udało mu się wygrać walkę z Marcinem Malczyńskim. Kubańczyk nie walczy jak na razie w Fame MMA ani w żadnej innej organizacji z powodu swoich problemów ze zdrowiem. Planuje jednak powrócić do klatki w 2023 roku.
Skąd jest Kubańczyk?
Kubańczyk urodził się w Szczecinie, gdzie również się wychował.

Fani lubią też

Zobacz też