Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Cyprex

CyprexOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Scena DJ-ów jest jedną z prężniej rozwijających się na całym świecie. Miliony DJ-ów z różnych zakątków ziemi marzą o tym, by powtórzyć sukcesy Tiesto, Hardwella czy Davida Guetty i stać się kimś sławnym, kto koncertuje na całym świecie, a przy okazji zarabia bardzo dobre pieniądze. Rzeczywistość jest zgoła odmienna, bo tylko nielicznym udaje się odnieść ten sukces, natomiast najważniejsze jest to, żeby czerpać z tego pasję, bo to jest sednem muzyki. Jest też grupa DJ-ów, którzy szybko się poddają, bo nie widzą dalszych perspektyw. Podstawą do osiągnięcia sukcesu jest właśnie to, by być wytrwałym i postanowiliśmy opisać sylwetkę jednego z przedstawiciel muzyki elektronicznej, który w dodatku jest naszym rodakiem. Aby dowiedzieć się więcej o Cyprexie, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu na temat jego osoby.

Kim jest Cyprex?

Cyprex to nasz rodak, który ma na imię Krystian i pochodzi z Radomia. Zanim jednak przejdziemy stricte do przedstawiania jego osoby, na pewno niektórzy mogą go nie kojarzyć, natomiast trzeba powiedzieć, że w kręgach muzycznych jest to naprawdę znana osoba. Oczywistym jest to, że jego pasją jest muzyka, ale właśnie trzeba zwrócić uwagę na to, że działa on na rynku już od kilkunastu lat, co pomogło wyrobić mu solidną markę. Nie jest to DJ, który jest osobą z mainstreamu, jednak stali bywalcy klubów mieli okazję zapewne nie raz bawić się przy jego rytmach. 

 

Jego doświadczenie jest bez dwóch zdań ogromną zaletą, która sprawia, że potrafi rozgrzać publiczność tak, by parkiety w naszym kraju i nie tylko płonęły. Krystian jest rezydentem wielu miejsc. Luna Leokadiów, Scenium Białobrzegi czy Atlanta Maliszów to miejsce, w których można spotkać go naprawdę często. To niejedyne lokale, w których gra muzykę, ponieważ występuje też w Energy 2000, Ekwador Manieczki, ale też poza granicami naszego kraju. 

 

Jeżeli chodzi o gatunek muzyczny, który reprezentuje Cyprex, to jest to mieszanka różnych stylów; nie zamyka się na żadne nowe doświadczenia. Zawsze charakteryzuje go to, że jest w 100% przygotowany do wykonywania swoich zadań, bo kontakt z widownią jest dla niego rzeczą nadrzędną. Jego sety są dobrze odbierane w klubach i nie tylko, ponieważ jego nagrania można znaleźć w sieci.

Jakie są sukcesy DJ Cyprexa?

Sukcesy DJ-ów ciężko mierzyć w kontekście nagród. Nie jest to muzyka mainstremowa, a liczba artystów jest tak ogromna, że nie każdy może zdobywać nagrody. Jednak w przypadku DJ-ów nie jest to jest najważniejsze. Każdy discjockey powie, że dla niego najważniejsze jest uznanie widowni, która docenia go za albumy oraz za muzykę graną na żywo w formie setów na koncertach. 

 

Jedną z najbardziej znanych EP-ek Cyprexa jest "We Love Retro vol.1". Każdy kocha muzykę, którą kiedyś gdzieś już słyszał. Często delikatne odświeżenie hitu, zmiana tempa sprawia, że hit odżywa i staje się prawdziwym wiralem. Jest to zjawisko popularne szczególnie obecnie, gdzie wielu światowych producentów wraca do dawnych brzmień, co może nie jest kreatywne, ale przede wszystkim skuteczne, bo jednak w ludziach sieci nostalgia za muzyką z lat ubiegłych. Na płycie znalazły się kawałki Tiesto czy The Mystery, co tylko potwierdza, że jest to prawdziwa składanka z hitami retro. 

Wspomnieliśmy o tym, że miarą sukcesów jest ilość granych koncertów. Cyprex ma to szczęście, że cały czas ma zaplanowane koncerty. Właśnie to pokazuje ogromne zainteresowanie tego typu muzyką w naszym kraju.

 

W zeszłym roku pojawił się na takich imprezach jak Malta Garden Festival 2022 czy też Mamry Festival Węgorzewo 2022. Na pewno warto cały zerkać na media społecznościowe Cyprexa, bo może okazać się, że za niedługo będzie grać w waszych okolicach. Skoro już jesteśmy przy świecie social mediów, to warto kliknąć obserwowanie go na Facebooku, gdzie ma już ponad 130 tysięcy fanów, a na Instagramie liczba ta wynosi ponad 13 tysięcy. 

 

Sporą ciekawostką jeżeli chodzi o Krystiana jest to, że posiada swoje własne gadżety. To ogromne wyróżnienie, bo choć nie jest on stricte mainstreamowym DJ-em, to jednak taki krok zasługuje na uznanie. Chcąc poznać dokładnie jego muzykę, warto odwiedzić jego kanał na YouTube, gdzie jest ponad 16,9 tysięcy fanów, gdzie Cyprex przynajmniej raz w tygodniu zamieszcza streamy z muzyką na żywo.

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Cyprex: Karolina Lizer, Skytech, Emdi, Kaen, Kubańczyk, DJ Kuba & Neitan, Gromee, Matys, Tribbs, Wac Toja, Viki Gabor, Smolasty, Fafaq, Bryska,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kim jest Cyprex i skąd pochodzi?
Cyprex jest polskim DJ-em, który ma imię Krystian i pochodzi z Radomia.
Gdzie najczęściej można spotkać Krystiana?
Jest on rezydentem w 3 klubach: Luna Leokadiów, Scenium Białobrzegi i Atlanta Maliszów, chociaż można go spotkać też w klubach w całej Polsce.
Jakie jest zainteresowanie Cyprexem?
Pomimo tego, że być może wiele osób nie słyszało o Cyprexie, to jego profil na FB obserwuje ponad 130 tysięcy osób, a nawet dysponuje swoimi gadżetami w postaci bluz, koszulek oraz innych akcesoriów.

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso