Thomas Anders

Thomas Anders

Thomas Anders (właściwie Bernd Weidung) to urodzony 1 marca 1963 roku niemiecki wokalista, kompozytor i producent muzyczny. Znany przede wszystkim jako członek duetu Modern Talking, wykonującego piosenki w języku angielskim. Wokalista od najmłodszych lat interesował się muzyką - w wieku 10 lat pobierał lekcje gry na fortepianie. Karierę rozpoczął w 1980 roku kiedy wydał swój pierwszy singiel, po tym jak wygrał konkurs talentów organizowany przez Radio Luxemburg.

Thomas Anders & Modern Talking

3 lata później poznał Dietera Bohlena, z którym stworzył Modern Talking - jeden z najpopularniejszych zespołów dance popowych, euro dance'owych, euro disco lat 80'. Znakiem rozpoznawczym zespołu w większości utworów jest śpiewana falsetem druga część refrenu.

 

Zespół wylansował takie przeboje jak  "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "You Can If You Want", "Geronimo's Cadillac" czy "Atlantis Is Calling (S.O.S. for Love)".

Thomas Anders bilety na koncerty

Thomas Anders rozpoczął solową działalność po rozpadzie grupy w 1987 roku. Artysta ma na swoim koncie kilkanaście płyt i ciągle jest aktywny koncertowo. Thomas Anders często pojawia się na koncertach w Polsce.

Thomas Anders - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Thomas Anders wystąpi w: Krakowie, Katowicach
  • Thomas Anders, a właściwie Bernd Weidung urodził się 1.03.1963 roku w Münstermaifeld (Niemcy). Jest piosenkarzem, kompozytorem oraz producentem muzycznym. Przede wszystkim na jego popularność wpłynęło członkostwo w duecie Modern Talking, który śpiewał piosenki w języku angielskim.
  • Początki jego kariery datuje się na 1980 roku, kiedy wygrał konkurs talentów w Radiu Luxemburg, przyczyniło się to do podpisania kontraktu z wytwórnią CBS. W 1983 roku zafascynował swoim głosem kompozytora Dieter'a Bohlen'a, który zaproponował mu nagranie niemieckiej wersji utworu "Pick Up The Phone" F.R. Davida.
  • Thomas Anders dorastał we wsi Mörz, w gminie Münstermaifeld koło Koblencji. Już we wczesnych latach okazywał duże zainteresowanie muzyką, dzięki czemu później pobierał lekcje gry na fortepianie. Muzyki uczył się w Koblenzer Eichendorff-Gymnasium w Koblencji. Przez pięć semestrów studiował muzykologię na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji.
  • Zespół Modern Talking został założony w 1984. Ich założycielami byli Thomas Anders oraz Dieter Bohlen. Duet bardzo szybko odniósł międzynarodowy sukces. Ówczesna żona Thomasa Andersa była głównym powodem pierwszych konfliktów, gdyż buntowała go przeciwko Bohlenowi, aby ten się usamodzielnił i rozpoczął karierę solową. Ostatecznie zespół zawiesił swoją działalność w 1987 roku.
  • Thomas Anders swoją pierwszą solową płytę pod tytułem "Diffretn" wydał przy współpracy z Gusem Dudgeonem w 1989 roku. Płyta jednak nie przyniosła mu większego sukcesu. Obecnie posiada 15 albumów studyjnych. Ostatnim z nich jest Ewig mit Dir, który został wydany w 2018 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Thomas Anders
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Thomas Anders BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kraków
11.02.2023
sobota, 19:30
TAURON Arena Kraków
sprawdzanie dostępności
od 119 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Katowice
04.03.2023
sobota, 19:00
Hala Spodek
sprawdzanie dostępności
od 103 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/