Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Molchat Doma

Molchat Doma

Molchat DomaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Molchat Doma to białoruski zespół, założony w Mińsku w 2017 roku. Ich muzyka określana jest jako new wave, post-punk i synthpop. Grupę tworzy trzech uzdolnionych artystów – wokalista Jegor Szkutko, gitarzysta Roman Komogorcew, grający także na syntezatorze i automacie perkusyjnym oraz gitarzysta basowy – Pawel Kozlow – zajmujący się obsługą syntezatora.

Molchat Doma – białoruski zespół post-punk

Dla zespołu Molchat Doma najważniejszy jest przekaz, ukryty w kompozycji melodii i tekstów. Treści utworów są nacechowane wartościami, które wyznaje społeczeństwo, wypełnione duchem epoki i miejsca, inspirowane szarą rzeczywistością, blokowiskami i architekturą. Muzyka Molchat Doma stanowi niebanalne połączenie posępności i tanecznych dźwięków – wyjątkowa całość, którą warto przesłuchać.

 

Białoruski zespół post-punk, Molchat Doma, wydał do tej pory trzy albumy: S krysh nashikh domov (2017), Etazhi (2018) oraz Monument (2020). Utwór Sudno z drugiej płyty to viralowy hit, który popularność zyskał dzięki serwisowi TikTok. Zespół Molchat Doma znany jest w wielu krajach, jednak dla Białorusinów to coś więcej niż muzyka – to ich tożsamość.

Koncert zespołu Molchat Doma

Molchat Doma koncertuje dla swoich fanów na całym świecie. Do tej pory odwiedzili głównie europejskie kraje, takie jak Szwecja, Rosja, Dania, Ukraina, Estonia, Niemcy, Belgia i inne. W 2019 roku zagrali również w Polsce, goszcząc na Return To The Batcave Festival. Molchat Doma bilety na koncert cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród publiczności.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 2.0

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kto wchodzi w skład białoruskiego zespołu Molchat Doma?
W skład białoruskiego zespołu Mochat Doma wchodzi trzech muzyków – Jegor Szkutko – wokalista, Roman Komogorcew – gitarzysta, gra również na syntezatorze i automacie perkusyjnym, a także Pawel Kozlow – gitarzysta basowy, obsługujący także syntezator.
Jaką muzykę tworzy zespół Molchat Doma?
Zespół Molchat Doma tworzy muzykę w stylu new wave, synthpopu i post-punka. Jak podkreślają sami artyści – inspiracją dla ich twórczości jest historia kraju, z którego pochodzą.

Fani lubią też

Zobacz też