Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Maciej Radel

Maciej Radel

Sprawdź wydarzenia
Maciej Radel OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Maciej Radel to urodzony w 1984 roku w Bielsku Podlaskim polski aktor teatralny i filmowy. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Maciej Radel i rozwój kariery aktorskiej 

Maciej Radel był członkiem zespołu teatralnego Mandragora, prowadzonego przez Antoninę Sokołowską. Uczęszczał też na warsztaty wokalne. W 2005 roku został laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej w Koszalinie Reflektor oraz Indywidualnej Nagrody im. J. Słowikowskiego na Przeglądzie Piosenki Poetyckiej Canticum Poeticum.

 

Jego debiut aktorski miał miejsce w czasie, kiedy wcielił się w rolą Konstantego Matuszki, studenta medycyny, bohatera serialu Na dobre i na złe. Zaprezentował też rolę Wojciecha Bażanta, asystenta i syna Pshemko w serialu BrzydUla oraz reżysera w serialu Za marzenia. Aktor wystąpił też w filmie Generał Nil w reżyserii Ryszarda Bugajskiego.

Maciej Radel spektakle

Maciej Radel jest aktorem, którego można zobaczyć zarówno w telewizji jak i teatrze. Spektakle z udziałem aktora to między innymi komedia Quiz w reżyserii Tomasza Dutkiewicza, w którym pełno jest dobrego humoru.

Na scenie oprócz aktora zobaczyć będzie można między innymi Katarzynę Zielińską, Olgę Paszkowską, Łukasza Nowickiego Jacka Kopczyńskiego czy Wojciecha Majchrzaka. Ten niezwykły spektakl w wieloosobowej obsadzie, pełen multimedialnych rozwiązań inscenizacyjnych i interaktywnych sekwencji z udziałem publiczności toczy się w zawrotnym tempie, przypominając często pełen napięcia i zwrotów fabularnych film akcji.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, GNU Licencja Wolnej Dokumentacji 

 

Zobacz też: Andrzej Grabowski, Andrzej Zieliński, Agata Kulesza, Marian Opania, Elżbieta Romanowska, Olga Bończyk, Kamil Kula, Agnieszka Grochowska, Zofia Zborowska, Daniel Olbrychski, Magda Umer, Marek Włodarczyk, Wojciech Machnicki, Elżbieta Panas, Jarosław Boberek, Paweł Burczyk, Elżbieta Okupska, Dorota Nowakowska, Dariusz Chojnacki, Marta Bryła,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też