Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Sebastian Cybulski

Sebastian Cybulski

Sebastian CybulskiOpisWydarzeniaSebastian Cybulski - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Sebastian Cybulski

Warszawiak, ale absolwent Łódzkiej Filmówki.

Zadebiutował w 2002 roku w warszawskim Teatrze Stara ProchOFFnia w spektaklu autorstwa i reżyserii Radka Figury „Gry Adama” w trakcie studiowania w Szkole Aktorskiej Machulskich. Współpracował z Mikołajem Grabowskim przy spektaklu „Wspomnienia polskie” W. Gombrowicza, z Adamem Sajnukiem „Zaklęte Rewiry” H. Worcella, „Kontrabanda” na podstawie tesktu „American Buffalo” D. Mameta, Robertem Talarczykiem „Open Chopin”, z Andrzejem Rozhinem „Berek, czyli upiór w moherze” M. Szczygielskiego, z Romualdem Szejdem „Proca” N. Kolady, z Aleksandrą Konieczną przy spektaklu „Pajęcza sieć”. Pracował z wybitnym rosyjskim reżyserem Grigorijem Lifanovem, przy spektaklach „Bobok” F. Dostojewskiego, „Mistrz i Małgorzata” M. Bułhakowa (w brawurowej roli Korowiowa) czy w roli Raskolnikowa w „Zbrodni i karze” F. Dostojewskiego. Jako asystent reżysera wraz z Lifanovem pracował przy spektaklach dyplomowych „Gąska” N. Kolady oraz „Ożenek” M. Gogola w Teatrze Studyjnym PWSFTviT w Łodzi. Laureat nagrody Feliks Publiczności za spektakl „Proca” N. Kolady z warszawskiego Teatru Scena Prezentacje. Za rolę Siemiona w przedstawieniu „Bobok” F. Dostojewskiego otrzymał nagrodę aktorską Biały Bez w Poznaniu.

Dał się poznać szerszej publiczności rolą prawnika Ksawerego w serialu „Barwy Szczęścia”. Zagrał w filmie „Historia Roja” w reż. J. Zalewskiego.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Prezent urodzinowy

Prezent urodzinowy

23.03-18.06.2023

Bolesławiec, Brześć Kujawski, Brzesko i inne

Goło i wesoło

Goło i wesoło

14.04-13.05.2023

Bydgoszcz, Kraków, Łódź i inne

Sebastian Cybulski - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Sebastian Cybulski?

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn