Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce VIVA CLUB

VIVA CLUB

Sopot, Mamuszki 2
Sprawdź wydarzenia
VIVA CLUBOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Viva Club to popularny lokal muzyczny, który znajduje się w centrum Sopotu na ulicy Mamuszki 2. Miejsce to stanowi serce nocnego życia miasta, przyciągając zarówno lokalnych mieszkańców, jak i wypoczywających tutaj turystów. Wnętrze Viva Club to połączenie nowoczesnego minimalizmu z nutką luksusu. Błyszczące oświetlenie tworzy hipnotyzującą aurę na parkiecie, który każdego weekendu gości całe tłumy entuzjastów muzyki klubowej. Uczestnicy imprez mogą dodatkowo skorzystać z oferty baru, gdzie serwowane są doskonałe koktajle i napoje.

Sopocki Viva Club to nie tylko miejsce do tańca i relaksu w rytm klubowych dźwięków – na terenie obiektu regularnie organizowane są także wydarzenia tematyczne, podczas których pojawiają się znani polscy artyści. Chętni mogą wziąć udział w takich eventach, jak m.in. koncerty, imprezy sylwestrowe czy spotkania integracyjne.

Położony w sercu Sopotu Viva Club to także miejsce, z którego rozprzestrzenia się wspaniały widok na morze i miasto – w ciepłe letnie wieczory taras staje się punktem obserwacyjnym, z którego podziwiać można uroki bałtyckiej plaży.

Bilety na organizowane tutaj atrakcje dostępne są często w sprzedaży elektronicznej, m.in. za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Viva Club – wydarzenia muzyczne

Jakie imprezy muzyczne dla fanów polskiego rapu organizuje Viva Club? Koncerty z udziałem największych gwiazd sceny hip-hopowej na stałe zapisały się już w harmonogramie sopockich wydarzeń. W klubie pojawił się m.in. Quebonafide – jeden z najpopularniejszych polskich raperów, producentów muzycznych oraz autorów tekstów piosenek. Utwory artysty są niezwykle chwytliwe – Kuba tworzy zarówno głębokie oraz refleksyjne teksty, jak i nieco bardziej energetyczne kompozycje. Bilety na koncert rapera dostępne były w różnych wariantach cenowych, a zdobyć je można było w wygodnej sprzedaży online za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Zorganizowane w Viva Club wydarzenie z udziałem Tedego również przyciągnęły całe tłumy miłośników polskiej sceny hip-hopowej. Raper wielokrotnie eksperymentował ze swoim stylem muzycznym, łącząc w swoich piosenkach dźwięki hip-hopowe, elektroniczne, rockowe czy reggae. Tede jest również znany z kontrowersyjnych tekstów i postaw – raper wykorzystuje muzykę jako narzędzie do komentarza politycznego i społecznego. Jego działalność i twórczość niejednokrotnie budziły wiele dyskusji, co sprawiło, że muzyk stał się znaczącą postacią w sferze publicznej.

Viva Club – bilety na koncerty

Fani disco-polo również skorzystają z wydarzeń organizowanych przez Viva Club. Bilety na koncert Czadomana wyprzedały się w bardzo szybkim tempie. Utwory artysty pełne są energicznych dźwięków, które zachęcają do wspólnego tańca i śpiewu – nic więc dziwnego, że wejściówki na event cieszyły się tak dużym zainteresowaniem mieszkańców Sopotu i wypoczywających tutaj turystów.

Miłośnicy disco-polo mogli wziąć także udział w koncercie Zenka Martyniuka, który uznawany jest za jedną z legend polskiej sceny muzycznej. Bilety na show artysty dostępne były w różnych wariantach cenowych, również w wersji VIP.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Viva Club?
Viva Club znajduje się w Sopocie przy ulicy Mamuszki 2.
Jakie wydarzenia odbywają się w Viva Club?
Viva Club organizuje takie wydarzenia, jak m.in. koncerty, imprezy sylwestrowe czy wieczory tematyczne. Bilety na sopockie eventy klubowe dostępne są często w sprzedaży online.
Kiedy został otworzony Viva Club?
Viva Club to jedno z kultowych miejsc na mapie Sopotu, które działa już od kilkunastu lat.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też