Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Hotel Sheraton w Sopocie

Hotel Sheraton w Sopocie

Sopot, Powstańców Warszawy 10
Sprawdź wydarzenia
Hotel Sheraton w SopocieOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sheraton Sopot Hotel położony jest w samym sercu kurortu, tuż przy plaży, obok sopockiego Molo. Hotel oferuje 189 przestronnych pokoi i apartamentów, które zapewniają gościom najwyższy komfort pobytu. Prestiż miejsca, unikalna lokalizacja z widokiem na morze i elegancja wnętrz czynią Hotel Sheraton wymarzonym miejscem na najbardziej wyjątkowe wydarzenia.

Hotel oferuje wspaniałą przestrzeń dla aranżacji konferencji i przyjęć. Do dyspozycji jest 14 sal, z których dwie to  zaprojektowane w niepowtarzalnym stylu, eleganckie Sale Balowe. Zjawiskowa Sala Balowa Baltic Panorama to jedyne miejsce w Trójmieście z tak unikalnym widokiem na Bałtyk i Molo, która doda każdej uroczystości szczególnej magii i niezwykłości. Połączona z dwupoziomową Salą Balową Marco Polo pozwala uzyskać imponującą powierzchnię na organizację niezapomnianych wydarzeń.

Doświadczeni koordynatorzy zapewniają indywidualne podejście przy organizacji  wydarzeń biznesowych oraz prywatnych przyjęć oraz dbałość o każdy szczegół, służą radą i wsparciem na każdym etapie przygotowań. Najwyższej jakości obsługa i serwis, który jest prawdziwie pięciogwiazdkowy, zapewnia profesjonalną obsługę bawiących tu gości. Dzięki współpracy z różnorodnymi partnerami Sheraton Sopot zapewnia  kompleksową obsługę wydarzeń, począwszy od dekoracji sal, po oprawę muzyczną i obsługę fotograficzną.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też