Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Olivia Star 34 piętro

Olivia Star 34 piętro

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 472 C
Olivia Star 34 piętroOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Olivia Star to najwyższy w Trójmieście i jeden z najwyższych w Polsce budynek. Ma 180 metrów wysokości, co stanowi nawiązanie do wydarzeń w Gdańsku, które miały miejsce w sierpniu 1980 roku. Z kolei architektura szczytu koreluje z umiejscowionym obok budynkiem Olivia Business Centre. Obiekt znajduje się przy alei Grunwaldzkiej 472 C.

Olivia Star 34 piętro – o obiekcie

Olivia Business Centre stanowi centrum biznesowe nieopodal Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. To 150 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. OBC to największe w północnej Polsce centrum biznesowe. Olivia Star oraz Olivia Business Centre to miejsce, w którym znajdują się zarówno korporacje globalne, m.in. Amazon, Bayer, PwC czy Sii, ale także polskie firmy – małe i średnie przedsiębiorstwa.

Jednym z punktów, które koniecznie trzeba odwiedzić jest Olivia Star 34 piętro. Wydarzenia, które się tam odbywają, przyciągają publiczność ceniącą bliski kontakt ze sztuką różnego rodzaju. Znajduje się tam przestrzeń, na której organizowane są wspaniałe wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. koncerty i wystawy.

Olivia Star 34 piętro to także piękna sala do wynajęcia na prywatną imprezę, np. wesele. To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie wielki świat, sztukę, znakomite wino i dobrą muzykę. Widok na Zatokę Gdańską i panoramę Trójmiasta zapiera dech w piersiach. Z pewnością zachwyci wszystkich gości.

Olivia Star 34 piętro – koncerty

Koncerty w Olivia Star 34 piętro to doskonała okazja do spotkań z przyjaciółmi przy świetnej muzyce na żywo. Odbywają się tu wydarzenia, podczas których swoje umiejętności prezentują znane gwiazdy polskiej estrady. Wśród ostatnich imprez muzycznych na scenie gościli m.in. Grzegorz Markowski legenda polskiego rocka, wokalista zespołu Perfect, wykonawca przebojów Niepokonani czy Nie płacz Ewka. Obok niego wystąpiła córka, Patrycja Markowska, związana ze środowiskiem muzycznym od dzieciństwa. Wydarzenie poprowadziła znana prezenterka Gabi Drzewiecka.

Olivia Star 34 piętro – spektakle

Co jeszcze odbywa się w Olivia Star 34 piętro? Spektakle, które zachwycają publiczność i stanowią doskonałą okazję do obcowania z ulubionymi aktorami serialowymi, filmowymi i teatralnymi. Czy jest lepszy pomysł na spędzenie wieczoru z najbliższymi? Bilety na wydarzenia sprzedają się jak świeże bułeczki, co dowodzi popularności spektakli. Publiczność zawsze bawi się doskonale przy niesamowitych sztukach.

W Olivia Star znajdują się również znakomite restauracje, w których serwowane są wyśmienite dania. Każdy gość, który uczestniczy w wydarzeniu ma więc okazję do spróbowania wykwintnej kuchni, m.in. w Arco, restauracji, prowadzonej przez znakomitego kucharza Paco Pereza. Wizyta w tym miejscu to doskonała okazja do skosztowania wina w niezapomnianej atmosferze.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się Olivia Star 34 piętro?
Olivia Star 34 piętro znajduje się w najwyższym w Trójmieście budynku, liczącym 180 metrów wysokości. Budynek ten zlokalizowany jest w Gdańsku przy alei Grunwaldzkiej 472 C.
Jakie wydarzenia odbyły się w Olivia Star 34 piętro?
W Olivia Star 34 piętro odbywają rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. koncerty gwiazd polskiej estrady. Na scenie zagościli Patrycja Markowska czy Grzegorz Markowski. Na scenie obiektu można podziwiać również niezwykłe spektakle teatralne z udziałem największych gwiazd polskiego kina.
Kiedy zostało utworzone Olivia Star 34 piętro?
Olivia Star 34 piętro utworzone zostało w 2018 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też