Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Tarasy przy Aquaparku Sopot to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. Tarasy posiadają piękny widok na Zatokę Gdańską, przez co stanowią idealny wybór na ciepłe, słoneczne dni i długie letnie wieczory. Dlaczego warto odwiedzić Tarasy przy Aquaparku Sopot? Wydarzenia odbywają się na rozległym kompleksie, będącym w stanie pomieścić 950 osób, gwarantując 800 miejsc siedzących. Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz ruchoma scena stwarzają możliwości organizowania dużych koncertów, tanecznych eventów oraz przedstawień teatralnych.

 

Istnieje także możliwość zagospodarowania całych terenów zielonych, na których mieszczą się Tarasy Pick&Roll Club. W strefie Tarasów znajduje się mały, dobrze zaopatrzony lokal gastronomiczny, który może być udostępniony na wyłączność klienta lub przygotować catering według zamówienia. Lokalizacja ta sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na organizowanie eventów na terenie Tarasów przy Aquaparku Spot. Wydarzenia Imprezy mogą być prowadzone z wykorzystaniem obu miejsc, z czego chętnie korzystają firmy szukające miejsc na imprezy integracyjne. 

Tarasy przy Aquaparku Sopot – koncerty 2022

Jakie imprezy odbędą się w sezonie letnim na Tarasach przy Aquaparku Sopot? Koncerty 2022 będą gościć wiele polskich gwiazd. W miejscu tym wystąpi m.in. Paweł Domagała, który wyrusza w trasę koncertową po Polsce, która będzie promować jego najnowszą płytę. Wystąpi tu także 10 Tenorów z klasycznym repertuarem operowym w nowoczesnej aranżacji. W Sopocie zagra także Kasia Kowalska świętująca w tym roku okrągły jubileusz 25-lecia na scenie. 

 

To nie wszystkie imprezy, które odbędą się na Tarasach przy Aquaparku Sopot. Bilety na  koncerty Macieja Maleńczuka, Anny Wyszkoni i Letni Koncert Cleo cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów polskiej muzyki rozrywkowej. Na scenie pojawi się również Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Jakie propozycje dla miłośników poezji śpiewanej przygotowały Tarasy przy Aquaparku Sopot? Koncert “Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta…” to spotkanie, podczas którego widzowie usłyszą piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory w wykonaniu znanych aktorów.

Tarasy przy Aquaparku Sopot – wydarzenia

Czym jeszcze zaskoczą nas Tarasy przy Aquaparku Sopot? Wydarzenia, które odbędą się w niedalekiej przyszłości, to także liczne spektakle teatralne. W letnim repertuarze sceny znajdują się takie hity, jak komedia obyczajowa “Pikantni”, która opowiada o perypetiach dwóch par małżeńskich, które postanawiają podnieść temperaturę w swoich związkach podczas podwójnej randki. Spektakl “Goło i Wesoło” opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów.

Tarasy przy Aquaparku Sopot – bilety

Bilety na wydarzenia i koncerty na Tarasach przy Aquaparku w Sopocie można nabyć w sprzedaży internetowej.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Tarasy przy Aquaparku Sopot?
    Tarasy przy Aquaparku znajdują się przy ul. Zamkowa Góra 3/5 w Sopocie.

  • Jakie wydarzenia odbyły się na Tarasach przy Aquaparku Sopot?
    Wydarzenia na Tarasach przy Aquaparku Sopot to przede koncerty muzyczne, spotkania kabaretowe i spektakle teatralne.  Na sopockiej scenie wystąpił m.in. Michał Szpak oraz Stanisława Celińska w repertuarze “Malinowa”. Na koncercie “Dziennikarze dla Dziennikarza” zagrali Poparzeni Kawą i Kwiat Jabłoni.

  • Kiedy zostały utworzone Tarasy przy Aquaparku Sopot?
    Tarasy przy Aquaparku Sopot powstały na etapie budowy całego kompleksu parku wodnego. Oddanie budynku do użytku miało miejsce w 2002 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tarasy przy Parku Wodnym Sopot
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Zamkowa Góra 3-5
81-713 Sopot

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/