Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home breadcrumbs.placeListPage Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Sopot, Zamkowa Góra 3-5
Tarasy przy Parku Wodnym SopotOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Tarasy przy Aquaparku Sopot to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. Tarasy posiadają piękny widok na Zatokę Gdańską, przez co stanowią idealny wybór na ciepłe, słoneczne dni i długie letnie wieczory. Dlaczego warto odwiedzić Tarasy przy Aquaparku Sopot? Wydarzenia odbywają się na rozległym kompleksie, będącym w stanie pomieścić 950 osób, gwarantując 800 miejsc siedzących. Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz ruchoma scena stwarzają możliwości organizowania dużych koncertów, tanecznych eventów oraz przedstawień teatralnych.

 

Istnieje także możliwość zagospodarowania całych terenów zielonych, na których mieszczą się Tarasy Pick&Roll Club. W strefie Tarasów znajduje się mały, dobrze zaopatrzony lokal gastronomiczny, który może być udostępniony na wyłączność klienta lub przygotować catering według zamówienia. Lokalizacja ta sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na organizowanie eventów na terenie Tarasów przy Aquaparku Spot. Wydarzenia Imprezy mogą być prowadzone z wykorzystaniem obu miejsc, z czego chętnie korzystają firmy szukające miejsc na imprezy integracyjne. 

Tarasy przy Aquaparku Sopot – koncerty 2022

Jakie imprezy odbędą się w sezonie letnim na Tarasach przy Aquaparku Sopot? Koncerty 2022 będą gościć wiele polskich gwiazd. W miejscu tym wystąpi m.in. Paweł Domagała, który wyrusza w trasę koncertową po Polsce, która będzie promować jego najnowszą płytę. Wystąpi tu także 10 Tenorów z klasycznym repertuarem operowym w nowoczesnej aranżacji. W Sopocie zagra także Kasia Kowalska świętująca w tym roku okrągły jubileusz 25-lecia na scenie. 

 

To nie wszystkie imprezy, które odbędą się na Tarasach przy Aquaparku Sopot. Bilety na  koncerty Macieja Maleńczuka, Anny Wyszkoni i Letni Koncert Cleo cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów polskiej muzyki rozrywkowej. Na scenie pojawi się również Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Jakie propozycje dla miłośników poezji śpiewanej przygotowały Tarasy przy Aquaparku Sopot? Koncert “Piosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta…” to spotkanie, podczas którego widzowie usłyszą piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory w wykonaniu znanych aktorów.

Tarasy przy Aquaparku Sopot – wydarzenia

Czym jeszcze zaskoczą nas Tarasy przy Aquaparku Sopot? Wydarzenia, które odbędą się w niedalekiej przyszłości, to także liczne spektakle teatralne. W letnim repertuarze sceny znajdują się takie hity, jak komedia obyczajowa “Pikantni”, która opowiada o perypetiach dwóch par małżeńskich, które postanawiają podnieść temperaturę w swoich związkach podczas podwójnej randki. Spektakl “Goło i Wesoło” opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów.

Tarasy przy Aquaparku Sopot – bilety

Bilety na wydarzenia i koncerty na Tarasach przy Aquaparku w Sopocie można nabyć w sprzedaży internetowej.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Tarasy przy Aquaparku Sopot?
Tarasy przy Aquaparku znajdują się przy ul. Zamkowa Góra 3/5 w Sopocie.
Jakie wydarzenia odbyły się na Tarasach przy Aquaparku Sopot?
Wydarzenia na Tarasach przy Aquaparku Sopot to przede koncerty muzyczne, spotkania kabaretowe i spektakle teatralne.  Na sopockiej scenie wystąpił m.in. Michał Szpak oraz Stanisława Celińska w repertuarze “Malinowa”. Na koncercie “Dziennikarze dla Dziennikarza” zagrali Poparzeni Kawą i Kwiat Jabłoni.
Kiedy zostały utworzone Tarasy przy Aquaparku Sopot?
Tarasy przy Aquaparku Sopot powstały na etapie budowy całego kompleksu parku wodnego. Oddanie budynku do użytku miało miejsce w 2002 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso