Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Artysta Clubbasse

Clubbasse

ClubbasseOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Clubbasse to dwóch DJ-ów (DJ Archi oraz DJ Quasar) pochodzących z południowej części Polski. Artyści funkcjonują wielu lat, jednak cały czas zaskakują swoją energią, charyzmą i nietuzinkowym podejściem do tworzenia muzyki.

Clubbasse to projekt, który w swojej twórczości porusza różne gatunki muzyczne (głównie pump house, retro), dlatego można go uznać za niezwykle wszechstronny. Trafia przede wszystkim do nieco młodszych odbiorców, chociaż fanów Clubbasse można znaleźć również wśród bardziej doświadczonych zwolenników muzyki klubowej.

Clubbasse - dotychczasowy dorobek muzyczny

Warto przejść w tym momencie do krótkiego przeanalizowania dotychczasowego dorobku muzycznego DJ-ów wchodzących w skład projektu Clubbasse. Jest o czym mówić, ponieważ artyści mają na swoim koncie takie utwory, jak:

 • "Po co chodzić",
 • "Od kołyski aż do śmierci",
 • "Put the mask on",
 • "Vixoholics",
 • "Rege Time",
 • "In Attack",
 • "Hit me",
 • "Back to old night",
 • "Shake your ass baby",
 • "Rock da House",
 • "Xplode",
 • "My house",
 • "Worldwide".

Artyści na polskim rynku muzycznym zrobili naprawdę dużą furorę i cieszą się sporą popularnością. Dzięki temu występowali już wielu różnych klubach oraz na festiwalach, w tym m.in. w Barlinku, Jarocinie, Świeciu, Zielonej Górze, Warszawie, Szymbarku, Lesznie czy też Płocku. DJ Archi oraz DJ Quasar skupiają się na mocnych i szybkich brzmieniach, nie zamykając się na rozmaite współprace z innymi artystami, które są w stanie jeszcze bardziej ich rozwijać. 

Clubbasse - powiązani artyści i współpraca

Z uwagi na swoje wieloletnie doświadczenie muzyczne, artyści wchodzący w skład teamu Clubbasse współpracowali/występowali na jednej scenie z wieloma cenionymi DJ-ami i producentami muzycznymi. W tej grupie znaleźli się przede wszystkim: Terminal, Insane, The Baker, Marcel Woods, Hazel, Cyprex, Emdi, Jacob Peeker, Ferry Corsten, CJ Stone, Blinders, Matys, Neevald, Kolonie, Tymo White, Stoneface, Niels Van Gogh, Skytech, Tiddey, Gloomy, Mc G czy też Kuba&Neitan. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kto wchodzi w skład projektu muzycznego Clubbasse?
W skład projektu muzycznego Clubbasse wchodzi dwóch DJ-ów, a mianowicie DJ Archi oraz DJ Quasar, którzy specjalizują się w tworzeniu muzyki pump house.
Z jakimi artystami współpracowali/występowali na jednej scenie artyści będący w teamie Clubbasse?
Artyści znajdujący się w Clubbasse współpracowali/występowali na jednej scenie z takimi gwiazdami, jak: Terminal, Insane, The Baker, Marcel Woods, Hazel, Cyprex, Emdi, Jacob Peeker, Ferry Corsten, CJ Stone, Blinders, Matys, Neevald, Kolonie, Tymo White, Stoneface, Niels Van Gogh, Skytech, Tiddey, Gloomy, Mc G czy też Kuba&Neitan.
Jakie utwory mają na swoim koncie DJ-e z projektu Clubbasse?
DJ-e z projektu Clubbasse mają na swoim koncie następujące utwory: "Po co chodzić", "Od kołyski aż do śmierci", "Put the mask on", "Vixoholics", "Rege Time", "In Attack", "Hit me", "Back to old night", "Shake your ass baby", "Rock da House", "Xplode", "My house", czy też "Worldwide".

Fani lubią też

Zobacz też