Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta CJ Stone

CJ Stone

Sprawdź wydarzenia
CJ StoneOpisWydarzeniaCJ Stone - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

CJ Stone to jedna z najważniejszych osób świata elektronicznej muzyki niemieckiej. DJ znany jest na całym świecie jako doskonały muzyk i producent muzyczny. Podbija od wielu lat kluczowe listy przebojów. Uwielbiany przez szeroką rzeszę fanów.  Doceniany za niezwykłą oryginalność i charakterystyczny styl muzyczny. Przyjrzyjmy się barwnej postaci z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

CJ Stone i jego krótka historia

Andreas Litterscheid, który przyjął pseudonim artystyczny CJ Stone, urodzi się 1972 roku w Niemczech. Twórca muzyki elektronicznej, a dziś także producent muzyczny, który stworzył własną markę. Od samego początku swojej twórczości CJ Stone upodobał sobie tworzenie muzyki w stylu trance czy dance. Mając 12 lat, CJ Stone odkrył, że muzyka będzie jego drogą w dorosłym życiu. To czas,w którym DJ tworzył pierwsze remiksy przy użyciu zwykłego magnetofonu i kaset.

 Aktywność na scenie muzycznej, od której prężnie rozwija się kariera muzyczna CJ Stone, rozpoczęła się w 1984 roku. Pomimo wielu upływu lat, DJ wciąż tworzy, wydaje nowe utwory, ciesząc swoich fanów doskonałą muzyką na całym świecie.

CJ Stone mocno chroni prywatność i dobro swoich najbliższych, w związku z czym nie podaje do publicznej wiadomości żadnych informacji na temat swojego prywatnego życia. 

Dorobek artystyczny

CJ Stone to DJ, który posiada niezwykle bogaty, barwny dorobek artystyczny. Na koncie muzycznym artysty znajduje się ogromna ilość doskonałych remiksów, najbardziej znanych artystów z całego świata. Co więcej, przez wielu, wykonane remiksy uważane są za jeszcze lepsze, niż oryginalne wersję. Do najbardziej popularnych singli, które wyszły spod skrzydeł CJ Stone należą:

 • "Pleasure E.P."
 • "Infinity"
 • "Into The Sea"
 • "The Sun (Goes Down)"
 • "Shine"
 • "Call My Name"
 • "Fallen Star"
 • "Feel Ur Love"
 • "Stay 4Ever Young"
 • "Summerbreeze"
 • "Lost"
 • "Be Loved"

CJ Stone wydał jeden album muzyczny, który nosi nazwę "In The Red Light". Światło dzienne krążek uzyskał w 2010 roku. 

Dzisiaj CJ Stone to także znany producent muzyczny. Wydawał w największych na świecie labelach takich jak m.in.: Armada, Sirup, Electronic Pleasure, Kantor i wielu innych.

Najważniejsze osiągnięcia

CJ Stone w swoim dorobku artystycznym zremiksował kultowe utwory tak popularnych artystów jak m.in.: Scooter, Culture Beat, Tiesto, Kyau & Albert czy Snap. To właśnie te remiksy uważne są za najbardziej znaczące dla CJ Stone. To właśnie dzięki nim DJ zyskał największą popularność i uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. 

Od 1994 roku CJ Stone jest członkiem Bass Bumpers. Jest także współzałożycielem  Soundz Good BV. Nie sposób nie wspomnieć, że DJ brał udział w tworzeniu niezwykle słynnego na całym świecie projektu "Crazy Frog", gdzie śmieszna, urocza żabka, śpiewa znany i lubiany kawałek, który dziś uważany jest za kultowy.

Współpraca z innymi artystami

Soundz Good BV to "dziecko" CJ Stone. Podczas tworzenia, DJ prężnie współpracował nad projektem m.in. z Michelem Beugelem i Adrie Berkiem.

Wydarzenia

CJ Stone - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi CJ Stone?

Miejscowości, w których CJ Stone wystąpi w najbliższym czasie: Piła.

Jaką nazwę nosi pierwszy wydany przez CJ Stone singiel?
Pierwszy znany i oficjalny singiel CJ Stone pochodzi z 1998 roku i nosi nazwę "Pleasure".
Które utwory CJ Stone cieszą się największą popularnością?
CJ Stone dał się poznać szerokiej grupie odbiorców, dzięki takim utworom jak m.in.: "Shining Star", "Infinity" czy "Don’t Look Back".
Który remiks pozwolił CJ Stone na największy sukces?
Remiks "Ultrabeat" utrzymywał się w pierwszej dziesiątce angielskich list przebojów przez ponad 3 miesiące. Co więcej, sprzedał się w ponad 200 000 egzemplarzy.

Fani lubią też

Zobacz też