Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS Gdańsk

Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS Gdańsk

Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS GdańskOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS to jeden z głównych obiektów sportowych w Gdańsku. Obiekt zlokalizowany jest zaraz obok Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego. Hala AWFiS to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks sportowy, na terenie którego organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, zarówno sportowe, jak i kulturalne – mają tu miejsce koncerty, wystawy, targi oraz liczne imprezy masowe. Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS dysponuje przestrzenią mogącą pomieścić dużą widownię – płyta główna obiektu wynosi 2000 m2, a trybuny przystosowane są do ugoszczenia nawet 1531 osób.

Dlaczego warto odwiedzić Halę Widowiskowo-Sportową AWFiS? Koncerty i wydarzenia kulturalno-sportowe, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów z Gdańska i okolic. Propozycje odbywających się w obiekcie imprez stanowią doskonałą alternatywę dla wszystkich osób, które szukają ciekawych pomysłów na oryginalne spędzenie wolnego czasu. Organizowane tu eventy dedykowane są również miłośnikom sportu i adrenaliny. Na wszystkie bieżące imprezy kulturalne i sportowe, odbywające się w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS, bilety dostępne są w wygodnej sprzedaży online.

Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS – wydarzenia

Mające miejsce w obiekcie eventy cieszą się dużym zainteresowaniem gości, co widać po liczbie wyprzedających się biletów. Na scenie hali występują najpopularniejsi artyści sceny muzycznej oraz zawodnicy sportowi. Możliwość posłuchania muzyki na żywo na koncertach i wydarzeniach kulturalnych oraz wzięcie udziału w atrakcyjnych zawodach sportowych to jeden z najważniejszych wyróżników imprez organizowanych przez obiekt.

Jakich atrakcje miały miejsce na Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS? Obiekt był gospodarzem m.in. wspaniałego show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw "Tomek i przyjaciele", które stanowiło prawdziwą gratkę szczególnie dla młodej części widowni. Spektakl pt. "Tomek ratuje cyrk" to interesująca rozrywka dla całych rodzin i oryginalny sposób na wspólne spędzenie czasu wolnego. Aktorzy zaprezentowali fanom znane i lubiane piosenki z bajki w różnych wersjach językowych. Bilety na wydarzenie dostępne były zarówno w wersji standardowej, jak i ulgowej.

Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS – koncerty

Jakie imprezy muzyczne organizowane są na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS? Koncert Jacka White’a przyciągnął na teren AWFiS całe tłumy miłośników muzyki rockowej. Artysta pojawił się w Gdańsku, promując swój trzeci studyjny album solowy "Boarding House Reach", na którym znalazły się takie utwory, jak m.in. "Connected by love", "Why Walk a Dog?", "Corporation", "Get in the Mind Shaft" czy "Everything You’ve Ever Learned". Bilety na imprezę dostępne były w sprzedaży elektronicznej.

Repertuar na nadchodzące miesiące zapowiada się równie interesująco. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium eventów kulturalnych organizowanych przez Halę Widowiskowo-Sportową AWFiS – odbywające się tam wydarzenia z udziałem wielu polskich i zagranicznych artystów dedykowane są zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom oraz młodzieży.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS?
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS znajduje się przy ul. Kazimierza Górskiego 1 na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Widowiskowo-Sportową AWFiS? Bilety na imprezy
Hala była gospodarzem m.in. wspaniałego show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw "Tomek i przyjaciele" oraz koncertu Jacka White’a.
Kiedy została otworzona Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS?
Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS rozpoczęła działalność w 2010 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też