Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce Letnia Scena Blues Clubu

Letnia Scena Blues Clubu

Gdynia, al. Zwycięstwa 291
Letnia Scena Blues ClubuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Niepowtarzalna Letnia Scena Blues Clubu to część programu „Kultura Łączy Siły", która realizowana jest dzięki pomocy Miasta Gdynia. Scena zlokalizowana jest na plaży miejskiej przy ulicy Zawiszy Czarnego 1. Odbywają się tu wspaniałe wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności.

Letnia Scena Blues Clubu – o obiekcie

Letnia Scena Blues Clubu powstała w 2020 roku. Pierwotnie znajdowała się kompleksie parkowo-ogrodowy na granicy Sopotu i Gdyni, w Kolibkach, jednakże została przeniesiona w okolice Muzeum Gdyni. Scena powstała z inicjatywy obecnych właścicieli Blues Clubu, założonego przez Lecha Pomierskiego. Od 2003 roku z ramienia klubu organizowany jest również letni, plenerowy Gdynia Blues Festival. Biorą w nim udział popularni soliści i zespoły bluesowe, a także cover bandy. Bilety na wydarzenia zakupić można m.in. na stronie internetowej eBilet.pl.

Letnia Scena Blues Clubu – koncerty

Letnia Scena Blues Clubu – wydarzenia, które odbywają się w okresie okołowakacyjnym przyciągają miłośników dobrej muzyki i świetnej zabawy. Na koncertach, które cieszyły się największą popularnością, wystąpili m.in. Kielak & Andrzejewski, Sunday Funk, Sebastian Riedel & Michał Kielak, Kinga Rataj – Fado, Grażyna Łobaszewska, Sergiej Kriuczkow Riverboat Quartet, Joanna Knitter & Jarosław Ziętek. W ramach Letniej Sceny odbyły się także Frank Sinatra Night, Blues Jam Session, Jazz Jam Session i wiele innych.

Letnia Scena Blues Clubu – wydarzenia

Wśród koncertów na Letniej Scenie Blues Clubu wymienić warto występ Ayouba Houmanna marokańskiego muzyka, który obecnie mieszka i występuje w Warszawie. Artysta tworzy muzykę w stylu metafizycznego bluesa, połączonego z ognistym flamenco i nutą innowacyjności. Muzyk pokazuje słuchaczom krajobrazy dźwięku, taniec i miłość do świata. Ayoub Houmann występował na scenie z muzykami, takimi jak JJ Band, Lemon, Perfect, Tinariwen oraz zespołem Marcusa Millera. Założył również grupę muzyczną Nomads Moods, który tworzy wraz z Christopherem Jacksonem Linardem oraz Bartoszem Łęczyckim.

Letnia Scena Blues Clubu – wydarzenia, które odbywają się w tym obiekcie to nie tylko imprezy muzyczne, ale także wiele innych, wspaniałych inicjatyw. Dużym zainteresowaniem widzów cieszyły się występy stand-uperów, m.in. Michała Lei, który pojawił się na scenie z programem „Anatomia". Michał to znakomity stand-uper, którego spojrzenie na świat oraz interakcja z publicznością sprawiają, że jego występy do rozrywka dla każdego!

Letnia Scena Blues Clubu – bilety

Szukasz znakomitej rozrywki? Chcesz wybrać się z przyjaciółmi na niezapomniane wydarzenie artystyczne? Bądź na bieżąco z wydarzeniami, które dzieją się na Letniej Scenie Blues Clubu. Bilety możesz zakupić na stronie internetowej eBilet.pl. Nie przegap okazji, aby spędzić wolny czas przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Letnia Scena Blues Clubu?
Letnia Scena Blues Clubu znajduje się na plaży miejskiej w Gdyni, przy ulicy Zawiszy Czarnego 1.
Jakie wydarzenia odbywają się w Letnia Scena Blues Clubu?
W Letniej Scenie Blues Clubu odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, w tym występy komediowe oraz koncerty. Wystąpili tu m.in. Kielak & Andrzejewski, Sebastian Riedel & Michał Kielak, Sunday Funk, Kinga Rataj – Fado, Grażyna Łobaszewska, Sergiej Kriuczkow Riverboat Quartet, Grażyna Łobaszewska, Joanna Knitter & Jarosław Ziętek oraz wielu innych artystów.
Kiedy została utworzona Letnia Scena Blues Clubu?
Letnia Scena Blues Clubu została utworzona w 2020 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też