Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Transformator

Transformator

Wrocław, Tęczowa 57
TransformatorOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Znajdujący się we Wrocławiu Transformator to miejsce organizujące liczne koncerty i wydarzenia muzyczne, które kładzie szczególny nacisk na stworzenie miejsca zaadresowanego dla osób otwartych na odmienność i pełnych szacunku. Lokal ma kładzie szczególny nacisk na ścisłą politykę zerowej tolerancji dla nękania, przemocy, rasizmu, seksizmu lub nienawiści – osoby, które nie zgadzają się z tymi zasadami, nie są zapraszane do udziału w imprezach.

Organizowane w klubie Transformator wydarzenia wynikają z pasji do długotrwałych imprez rave, które celebrują muzykę, wielokulturowość i artystyczną wyobraźnię, wolną od powszechnych konwencji. Lokal, będący dziełem grupy osób, dzielących podobne wartości, na stałą lokację obrał miejsce przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu. Dostępna przestrzeń została powiększona i zoptymalizowana akustycznie, aby pomieścić wszystkich entuzjastów muzyki elektronicznej. Miejsce zostało stworzone w duchu DIY, przywodzącym na myśl skojarzenia z drewnianymi fortami, w których można schować się wraz z przyjaciółmi i zanurzyć w bogactwie doznań, jakie oferuje muzyka elektroniczna.

Transformator – wydarzenia

Mające miejsce w klubie Transformator wydarzenia obejmują m.in. regularne sety stałych rezydentów wrocławskiego lokalu oraz występy artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki. Warto przy tym podkreślić, że organizowane w lokalu Transformator wydarzenia są niezwykle zróżnicowane. Jedną z najbardziej wyjątkowych, cyklicznych inicjatyw w repertuarze tego miejsca jest tzw. Techno Aerobik – zajęcia prowadzone z profesjonalnymi instruktorami i animatorami, którzy poprowadzą zajęcia przy dźwiękach związanych z klubem DJ-ów.

Harmonogram organizowanych we wrocławskim Transformatorze wydarzeń jest niezwykle zróżnicowany – eventy z udziałem reprezentantów wszystkich odmian muzyki elektronicznej sprawiają, że lokal ten błyskawicznie stał się jednym z najważniejszych punkt na muzycznej mapie stolicy Dolnego Śląska.

Transformator – koncerty

Szeroko pojęte EDM to nie jedyny obszar, z którego słynie Transformator. Koncerty raperów o ogólnopolskiej sławie również stanowią ważny element repertuaru tego lokalu. W ramach trasy XXXL Tour 2023 we Wrocławiu wystąpił Peja/Slums Attack – raper o imponującym dorobku, który na swoim koncie ma występu obok Ice T, Body Count i Public Enemy.

Na przestrzeni lat współpracował z ikonami amerykańskiej sceny, takimi jak Onyx, Masta Ace czy Kool G Rap. W 2011 roku Peja został również umieszczony na pierwszym miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów przez magazyn "Machina" a na przestrzeni swojej wieloletniej twórczości zdobył on 25 Złotych i Platynowych Płyt, które stanowią dowód jego niezachwianej pozycji w środowisku polskiego hip hopu.

Transformator – bilety

Planujesz wybrać się na nadchodzące eventy, organizowane w klubie Transformator? Bilety na zbliżające wydarzenia są dostępne zarówno przy wejściu do samego klubu przed jego rozpoczęciem, jak i w dystrybucji on-line, m.in. za pośrednictwem platformy sprzedażowej eBilet.pl. 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Transformator?
Transformator znajduje się przy ulicy Tęczowej 57G we Wrocławiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w klubie Transformator?
Organizowane w klubie Transformator wydarzenia to zarówno imprezy cykliczne, prowadzone przez rezydentów, jak i eventy z udziałem polskich i europejskich przedstawicieli sceny klubowej.
Kiedy został otworzony Transformator?
Klub Transformator powstał w 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też