Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Pawilon 3A MTP

Pawilon 3A MTP

Poznań, Głogowska 14
Pawilon 3A MTPOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pawilon 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedno z kulturalnych miejsc na terenie Poznania. Obiekt został zaprojektowany w 1929 roku. W kolejnych latach był kilkakrotnie powiększany, jednak ostatecznie w 1947 roku odbudowano go z zachowaniem pierwotnej konstrukcji, która stanowi jego zabytkową część. Pawilon 3A jest miejscem wielu wydarzeń kulturalnych i koncertów, które przyciągają miłośników rozrywki nie tylko z Poznania, ale i innych zakątków kraju.

Pawilon 3A stał się popularnym miejscem muzycznym na mapie Poznania, które cyklicznie gości znanych artystów, a także fanów muzyki i dobrej zabawy. Na poznańskiej scenie wystąpili wykonawcy zarówno o ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej sławie. Pawilon 3A to miejsce, gdzie łączą się różne muzyczne gusta, a każdy fan koncertów z pewnością wybierze z repertuaru coś dla siebie. Bilety na wiele spośród nadchodzących tu eventów nabyć można w wygodnej sprzedaży przez internet, np. za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Pawilon 3A – wydarzenia

Odbywające się w Pawilonie 3A wydarzenia kulturalne i koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców z miasta, ale i jego okolic – świadczy o tym liczba sprzedawanych na organizowane tu eventy biletów. Mające miejsce w Pawilonie 3A koncerty to przede wszystkim występy znanych i lubianych przez szeroką publiczność artystów, prezentujących swoje utwory, które zachowane są w przeróżnych gatunkach muzycznych. Ten rodzaj eventów docenią z pewnością widzowie, którzy chcą się zrelaksować po męczącym tygodniu pełnym pracy i obowiązków. Jak można kupić wejściówki na eventy, które mają miejsce w Pawilonie 3A? Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży elektronicznej na naszej platformie.

Odbywające się w obiekcie atrakcje to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą widowni sporo dobrej zabawy. Niepowtarzalna atmosfera, którą czuć w lokalu, to duży wyróżnik tego miejsca. Dlaczego warto odwiedzić Pawilon 3A? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów docenia publiczność w każdym wieku – zarówno osoby młodsze, jak i dorośli. Znani artyści prezentują energetyczne brzmienia, dostarczając przy tym mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń.

Pawilon 3A – koncerty

Jakich artystów ugościła scena Pawilonu 3A? Swoje muzyczne występy zorganizowali tu tacy muzycy, jak m.in. Dawid Podsiało, Miuosh, Agnieszka Chylińska, Kult, Andrzej Piaseczny, Sławek Uniatowski, Quebonafide, Sanah, Sylwia Grzeszczak, Ralph Kaminski, Maciej Maleńczuk oraz Beata i Bajm.

Miłośnicy teatru docenią z kolei spektakle teatralne, których również tutaj nie brakuje. Na scenie obiektu zaprezentowano się takie sztuki m.in. "Art", "Straszny Dwór", "Piękna Lucynda" oraz "Bóg Mordu". Widzowie mieli również przyjemność ujrzeć na żywo artystów z Moscow City Ballet oraz Narodowego Baletu Gruzji Sukhishvili.

Pawilon 3A jest również gospodarzem największego Festiwalu Fantastyki, czyli Pyrkonu, który oferuje moc atrakcji i niespodzianek. Dla miłośników komedii i śmiechu ten poznański obiekt również przygotowuje coś wyjątkowego, a mianowicie widowiska stand-upowe z udziałem znanych wszystkim aktorów kabaretowych, m.in. Kacpra Rucińskiego, Rafała Paczesia, Łukasza Lotka Lodkowskiego oraz Katarzyny Piaseckiej. Komicy pojawili się na poznańskiej scenie w ramach Kabaret STAND UP SHOW, który miał miejsce w 2019 roku.

Odbywające się tu wydarzenia i koncerty to niezwykła muzyczna przygoda, która z pewnością zapadnie w pamięci niejednego widza. Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, które z pewnością zainteresują wszystkich fanów dobrej zabawy i muzyki. Niezwykłe eventy, mające miejsce w Pawilonie 3A, to wydarzenia, których zdecydowanie nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące w obiekcie wydarzenia obowiązuje biletowanie, o czym należy pamiętać, wybierając się do Pawilonu 3A.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Pawilon 3A?
Pawilon 3A znajduje się przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Pawilonie 3A?
W obiekcie miały miejsce m.in. koncerty Kwiatu Jabłoni, Dawida Podsiadło, Macieja Maleńczuka, oraz pokazy stand-upów, oraz Festiwal Fantastyki Pyrkon.
Kiedy został otworzony Pawilon 3A?
Pawilon 3A został otwarty w 1929 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też