Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Multikino Bydgoszcz

Multikino Bydgoszcz

Bydgoszcz, Marszałka Ferdynanda Focha 48
Multikino BydgoszczOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Multikino to pierwszy multipleks w Bydgoszczy, który utworzono w kwietniu 2002 roku. Mieści się przy ulicy Marszałka Ferdynanda Focha 48. Na terenie obiektu znajduje się dziesięć klimatyzowanych sal, które mogą pomieścić 2 171 widzów. Każda z sal wyposażona jest w projektor cyfrowy. Miejsce dostosowano również do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

O Multikinie 

Multikino to sieć kin, pierwsze miejsce powstało w roku 1998 w Poznaniu. Następny obiekt stworzono w  1999 roku w Warszawie. W lutym 2008 roku podano do wiadomości, że sieć Multikino złączy się ze swoim konkurentem – siecią Silver Screen. Dzięki temu do sieci Multikino przybyło 5 obiektów oraz kilka lokalizacji z podpisanymi umowami. Multikino planowało również pojawić się na rynku ukraińskim, jednak ze względu na kryzys nie doszło to do skutku. Z początkiem 2010 roku wszystkie kina sieci Silver Screen z wyłączeniem kina w Łodzi zmieniono na Multikina.

 

W sierpniu 2008 ogłoszono, że w każdym kinie znajdują się projektory cyfrowe, które pozwalają również na wyświetlanie filmów 3D w technologii Dolby 3D Digital Cinema. W sierpniu 2010 roku Multikino otworzyło pierwsze kino znajdujące się poza Polską. Było to Multikino w Rydze. Pod koniec września 2010 utworzono też Multikino w Wilnie.

 

Od 2017 r. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce poszerzyła ofertę o pokazy w technologii Virtual Reality. Multikino VR by Samsung działa w 5 obiektach: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Szczecin, Poznań Malta oraz Łódź.

Repertuar Multikina w Bydgoszczy

Multikino to sieć kin, które oferuje możliwość zobaczenia kinowych hitów w najbardziej komfortowych warunkach. W Multikinie w Bydgoszczy każdy fan sztuki filmowe znajdzie coś dla siebie. Można tu zobaczyć filmy, które cieszą się uznaniem na całym świecie takie jak na przykład Incepcja, Dźentelmeni czy Włoskie Wakacje.  Bilety do Multikina można nabyć przed wybranym seansem lub skorzystać z vouchera Multikina, który pozwoli na zobaczenie wybranego filmu, kupujćc go online.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, domena publiczna

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też