Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Miejskie Centrum Kultury to największa i najważniejsza w Bydgoszczy miejska placówka kulturalna. Znajduje się na ulicy Karola Marcinkowskiego 12/14. Program instytucji tworzy zespół specjalistów z takich dziedzin jak: muzyka, teatr, film, literatura, plastyka, taniec, nowe media i animacja kultury. Wśród nich znajdują się filmowcy, poeci, literaci, artyści i teoretycy sztuki. Co miesiąc odbywa się tu ponad 100 różnych imprez, od kameralnych warsztatów po spektakularne koncerty. MCK dysponuje wielofunkcyjną salą widowiskowo–koncertową, pełniąca też rolę kina studyjnego (Kino Orzeł). W foyer budynku głównego można skorzystać z oferty klimatycznej kawiarni Cafe Szpulka. Instytucja prowadzi własne radio internetowe (Radio Kultura), a także dysponuje studiem nagraniowym 
Sala widowiskowo–koncertowa pozwoliła uruchomić stałą działalność teatralną. W krótkim czasie MCK stał się siedzibą jedynej sceny teatru dziecięcego i lalkowego w Bydgoszczy –Teatru BURATINO. W instytucji zaczęły też działalność własne inicjatywy teatralne: Teatr Improwizacji WYMYWAMMY, Teatr Eksperymentalny RABAN, skierowany do seniorów Teatr Przy Stoliku i teatr tańca.

MCK Bydgoszcz wydarzenia
W MCK odbywają się stałe cykle koncertowe takie jak: Instytut Muzyki Miejskiej, Bydgoska Akademia Jazzu i Premiery Płytowe oraz festiwale, np. Festiwal Muzyki Tradycyjnej i Ludowej.

MCK Bydgoszcz bilety na wydarzenia dostępne na eBilet!

 

*autor zdjęć p. Dariusz Gackowski

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Marcinkowskiego 12
85-056 Bydgoszcz

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/