Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Klub Kuźnia

Klub Kuźnia

Bydgoszcz, Gdańska 67
Klub KuźniaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Kuźnia w Bydgoszczy to obiekt klubowy z prawie 29-letnim doświadczeniem w organizacji imprez klubowych, firmowych, okolicznościowych i koncertowych. Obok Klubu znajduje się hotel oraz restauracja, co sprawia, że kompleksowa organizacja różnego rodzaju wydarzeń staje się dużo łatwiejsza.

Do tej pory zorganizowanych w Klubie Kuźnia koncertów zostało ponad 1300. Gościli czołówkę polskiej sceny jazzowej i rockowej oraz wielu uznanych na świecie artystów takich jak między innymi: Jan Garbarek Band, John Wetton, Lacrimosa, Pendragon, Ray Wilson, Michał Urbaniak, Tomasz Stańko, Van Der Graaf Generator, Ten Years After i wielu innych.

Klub Kuźnia obecnie postrzegany jest jako jedna z czołowych polskich marek wśród miłośników jazzu i rocka na żywo.

Klub Kuźnia – wydarzenia

Organizowane w Klubie Kuźnia wydarzenia to przede wszystkim koncerty. Dlatego nie dziwi, że jednym z najpopularniejszych eventów jakie miały tam miejsce był między innymi koncert Big Cyc. Zespół ten ruszył w trasę pod hasłem „Zadzwońcie po milicję” – tytuł ten inspirowany jest albumem z 2009 roku, wydanego w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Podczas koncertu można było usłyszeć nie tylko najbardziej znane hity takie jak „Makumba”, „Rudy się żeni”, „Każdy facet to świnia”, ale także dawno nie wykonywane piosenki z początku działalności zespołu.

Innym niezwykłym wydarzeniem był koncert zespołu Pendragon. Zawitali do Polski w ramach swojej trasy koncertowej. Legenda neo-progresywnego rocka, których muzyka z pewnością najbardziej trafi do fanów zespołów takich jak Genesis, czy też Marillion. Niesamowite melodie, intrygujące wokale i błyskotliwe instrumentalne popisy to elementy, które składają się na charakterystyczny styl grupy. W muzyce formacji przeplatają się rozmaite motywy i wpływy, obok celtyckich również dźwięki flamenco. Dopracowane teksty tworzą z muzyką przekonującą i poruszającą całość. To z pewnością niezapomniane przeżycie, warte zapamiętania na całe życie.

Klub Kuźnia – koncerty

Organizowane przez Klub Kuźnia wydarzenia to szeroka gama koncertów – lokal ten nieustannie zaprasza do siebie kolejnych artystów. Jednym z nich jest występ Poparzeni Kawą Trzy „18 koncertów na 18 urodziny”. Z okazji swojej rocznicy zespół zaprasza na wyjątkowy koncert. Mający na koncie setki koncertów i kilkanaście ponadczasowych przebojów artyści zasłynęli między innymi z takich hitów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Okrutna, Zła i Podła”, „Kawałek do tańca” i wiele innych.

Zespół Jary Oddział Zamknięty, organizujący trasę koncertoą „Obudź się i z nami chodź” to niekończąca się impreza z okazji 45 lat na scenie Krzysztofa Jaryczewskiego, czyli współzałożyciela i pierwszego wokalisty zespołu Odział Zamknięty. Znani z takich przebojów jak „Oddział”, „Gdyby nie ty”, „Ten wasz świat”, „Twój Każdy krok” i innych. Po koncercie przewidziana jest możliwość spotkania z zespołem, rozmowy, zrobienia zdjęcia i zdobycia autografu.

Do Bydgoszczy zawita również Soft Machine w ramach wielkiej trasy „Other Doors”. Ten brytyjski zespół, który dzielił scenę z Pink Floyd i Jimi Hendrix Experience, stał się jedną z najbardziej znanych europejskich grup Fusion, która wywarła wpływ na kilka pokoleń zespołów współczesnych eksperymentatorów muzyki. Zespół obcenie występuje w składzie: John Etheridge (gitara), Theo Travis (saksofon, flet, klawisze), Fred Thelonious Baker (bas), Asaf Sirkis (perkusja). Znani są z takich piosenek jak „Joy Of A Toy”, „Moon in June”, „We Did It Again”, „Hope For Happiness” i innych.

Klub Kuźnia – bilety

Planujesz wybrać się na jedno z wydarzeń, które organizuje Klub Kuźnia? Bilety na zbliżające się atrakcje są dostępne w wielu wariantach cenowych w zakupach stacjonarnych oraz na portalu eBilet.pl. Nie pozwól, żeby ominęły cię te wielkie emocje i wrażenia. Kup swój bilet i zdobywaj niezwykłe wspomnienia i przeżycia.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Kuźnia?
Klub Kuźnia znajduje się przy ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Kuźnia?
Organizowane w Klubie Kuźnia wydarzenia to przede wszystkim koncerty, nie brakuje jednak innych wydarzeń ze świata muzyki.
Kiedy został otwarty Klub Kuźnia?
Klub Kuźnia został otwarty w połowie lat 90-tych XX wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też